Peste/sub 2.5312✓161✗din 473 de meciuri
  • Rezultat final286 din 473 nimerite
  • Peste/sub 2.5 goluri312 din 473 nimerite
  • Ambele echipe înscriu271 din 473 nimerite

St. Truiden vs Brann: analiză, cote și probabilități (05.11.2026)

St. Truiden vs Brann, 5 noiembrie 2026 ora 23:00. Cote curățate de marjă, probabilități pe rezultat, goluri, cornere și cartonașe. 18+.

St. Truiden vs Brann se joacă joi, 5 noiembrie 2026, de la ora 23:00, pe Daio Wasabi Stayen din Sint-Truiden, în League Stage – 3 din Conference League. Mai jos sunt cotele curățate de marjă și probabilitățile care rezultă din ele.

Pe scurt, piața înclină spre St. Truiden, cu o probabilitate de 57.2% după eliminarea marjei, iar totalul de goluri așteptat este de 3.26.

18+ | Conținut informativ și de divertisment. Cifrele din acest articol sunt estimări statistice derivate din cotele pieței. Nu sunt certitudini, nu sunt sfaturi financiare și niciun rezultat sportiv nu poate fi prezis. Prin urmare, joacă doar sume pe care ți le permiți să le pierzi și oprește-te când nu mai este distractiv. Ajutor gratuit și confidențial la jocresponsabil.ro, iar lista operatorilor licențiați este publicată de ONJN.

St. Truiden vs Brann: datele partidei

DetaliuInformație
CompetițieConference League (Europa), League Stage – 3
Data și orajoi, 5 noiembrie 2026, ora 23:00
StadionDaio Wasabi Stayen, Sint-Truiden
Cote 1 / X / 21.72 / 4.4 / 4.65
St. Truiden vs Brann: probabilități pe rezultat și scorurile cele mai probabile
St. Truiden vs Brann. Șansele fiecărui rezultat și scorurile cele mai probabile, calculate din cotele pieței.

Cotele și ce ascund ele

RezultatCotă afișatăProbabilitate realăCotă corectăModel
St. Truiden1.7256.8%1.7557.2%
Egal4.422.2%4.7521.1%
Brann4.6521.0%4.5921.8%

Marja operatorului pe această partidă este de 2.4%, iar coloana „probabilitate reală” o are deja scoasă. Cum se scoate, pe larg, în cum calculăm probabilitățile.

Cine are prima șansă

PiațăProbabilitateCotă corectă
Victorie St. Truiden57.2%1.75
Egal21.1%4.75
Victorie Brann21.8%4.59
Șansă dublă 1X78.2%1.28
Șansă dublă X242.8%2.33
Șansă dublă 1278.9%1.27

Dezechilibrul este mare, iar piața tratează partida ca pe una cu un singur rezultat probabil. Tocmai de aceea cotele pe favorit sunt mici.

Câte goluri se așteaptă

St. Truiden vs Brann: distribuția numărului de goluri și pragurile peste sub
St. Truiden vs Brann. Distribuția numărului total de goluri și pragurile uzuale.
PiațăProbabilitateCotă corectă
Peste 1.5 goluri83.7%1.19
Sub 1.5 goluri16.3%6.13
Peste 2.5 goluri63.3%1.58
Sub 2.5 goluri36.7%2.73
Peste 3.5 goluri41.2%2.43
Sub 3.5 goluri58.8%1.7
Ambele echipe înscriu61.1%1.64
Gol în prima repriză77.0%1.3

Modelul împarte cele 3.26 goluri așteptate în 2.06 pentru St. Truiden și 1.20 pentru Brann.

Verificare independentă: pentru „ambele echipe înscriu” modelul indică 61.1%, piața 61.1%, deci o diferență de 0.0 puncte procentuale.

Scorurile cele mai probabile

ScorProbabilitateCotă corectă
2-19.8%10.24
1-19.5%10.55
2-08.1%12.31
1-07.9%12.69
3-16.7%14.9
2-25.9%17.02

Cel mai probabil scor este 2-1, dar cu doar 9.8%.

Forma recentă a echipelor

EchipăUltimele meciuriV-E-ÎPuncteGoluri
St. TruidenIIVVII2-0-466-9
BrannVIVIVI3-0-3912-12

Șirul este citit de la cel mai recent meci către cel mai vechi, din ultimele 6 partide urmărite de noi în competițiile pe care le acoperim. Nu este forma pe tot sezonul.

Cornere

Din linia de 10.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 10.1 cornere pentru toată partida.

CornereProbabilitateCotă corectă
Peste 8.5 cornere68.3%1.47
Peste 9.5 cornere55.9%1.79
Peste 10.5 cornere43.4%2.3
Peste 11.5 cornere31.9%3.13

Cartonașe

Din linia de 4.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 4.3 cartonașe pentru toată partida.

CartonașeProbabilitateCotă corectă
Peste 3.0 cartonașe62.7%1.59
Peste 4.0 cartonașe43.4%2.3
Peste 5.0 cartonașe26.7%3.74
Peste 6.0 cartonașe14.7%6.8

Întrebări frecvente despre St. Truiden vs Brann

La ce oră se joacă St. Truiden vs Brann?

Partida St. Truiden vs Brann începe joi, 5 noiembrie 2026, de la ora 23:00, pe Daio Wasabi Stayen din Sint-Truiden.

Cine este favorit la St. Truiden vs Brann?

După eliminarea marjei din cote, St. Truiden are cea mai mare probabilitate, 57.2%. Pentru comparație, celelalte două variante au 21.8% și 21.1%.

Câte goluri se așteaptă în acest meci?

Modelul estimează un total de 3.26 goluri. Probabilitatea ca partida să treacă de 2.5 goluri este de 63.3%, iar cea ca ambele echipe să înscrie este de 61.1%.

Dați ponturi la St. Truiden vs Brann?

Nu. Arătăm probabilitățile care rezultă din cotele pieței după eliminarea marjei. Fotbalul rămâne imprevizibil, iar pariurile sunt permise doar peste 18 ani.

Metoda, pe larg, în cum calculăm probabilitățile. Restul meciurilor zilei sunt pe programul complet al meciurilor.

Celelalte meciuri de azi

Analizele celorlalte partide de azi, construite cu același model:

Vezi și programul complet al meciurilor, cu ora de start, scorul la pauză și scorul final, din toate competițiile urmărite.

Cum s-a terminat St. Truiden vs Brann

Scorul, fazele importante și statisticile apar aici la pauză și la finalul partidei. Articolul se actualizează automat.


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *