Peste/sub 2.5312✓161✗din 473 de meciuri
  • Rezultat final286 din 473 nimerite
  • Peste/sub 2.5 goluri312 din 473 nimerite
  • Ambele echipe înscriu271 din 473 nimerite

Hapoel Beer Sheva vs OFI: analiză, cote și probabilități (05.11.2026)

Hapoel Beer Sheva vs OFI, 5 noiembrie 2026 ora 23:00. Cote curățate de marjă, probabilități pe rezultat, goluri, cornere și cartonașe. 18+.

Hapoel Beer Sheva vs OFI se joacă joi, 5 noiembrie 2026, de la ora 23:00, pe Giulești din Bucharest, în League Stage – 4 din Europa League. Mai jos sunt cotele curățate de marjă și probabilitățile care rezultă din ele.

Pe scurt, piața înclină spre Hapoel Beer Sheva, cu o probabilitate de 45.1% după eliminarea marjei, iar totalul de goluri așteptat este de 2.85.

18+ | Conținut informativ și de divertisment. Cifrele din acest articol sunt estimări statistice derivate din cotele pieței. Nu sunt certitudini, nu sunt sfaturi financiare și niciun rezultat sportiv nu poate fi prezis. Prin urmare, joacă doar sume pe care ți le permiți să le pierzi și oprește-te când nu mai este distractiv. Ajutor gratuit și confidențial la jocresponsabil.ro, iar lista operatorilor licențiați este publicată de ONJN.

Hapoel Beer Sheva vs OFI: datele partidei

DetaliuInformație
CompetițieEuropa League (Europa), League Stage – 4
Data și orajoi, 5 noiembrie 2026, ora 23:00
StadionGiulești, Bucharest
Cote 1 / X / 22.15 / 3.65 / 3.25
Hapoel Beer Sheva vs OFI: probabilități pe rezultat și scorurile cele mai probabile
Hapoel Beer Sheva vs OFI. Șansele fiecărui rezultat și scorurile cele mai probabile, calculate din cotele pieței.

Cotele și ce ascund ele

RezultatCotă afișatăProbabilitate realăCotă corectăModel
Hapoel Beer Sheva2.1544.4%2.2245.1%
Egal3.6526.2%4.0524.7%
OFI3.2529.4%3.330.3%

Marja operatorului pe această partidă este de 4.7%, iar coloana „probabilitate reală” o are deja scoasă. Cum se scoate, pe larg, în cum calculăm probabilitățile.

Cine are prima șansă

PiațăProbabilitateCotă corectă
Victorie Hapoel Beer Sheva45.1%2.22
Egal24.7%4.05
Victorie OFI30.3%3.3
Șansă dublă 1X69.7%1.43
Șansă dublă X254.9%1.82
Șansă dublă 1275.3%1.33

Există un favorit, însă avantajul nu este suficient de mare încât meciul să fie considerat închis dinainte.

Câte goluri se așteaptă

Hapoel Beer Sheva vs OFI: distribuția numărului de goluri și pragurile peste sub
Hapoel Beer Sheva vs OFI. Distribuția numărului total de goluri și pragurile uzuale.
PiațăProbabilitateCotă corectă
Peste 1.5 goluri77.7%1.29
Sub 1.5 goluri22.3%4.47
Peste 2.5 goluri54.1%1.85
Sub 2.5 goluri45.9%2.18
Peste 3.5 goluri31.8%3.14
Sub 3.5 goluri68.2%1.47
Ambele echipe înscriu56.9%1.76
Gol în prima repriză72.2%1.38

Modelul împarte cele 2.85 goluri așteptate în 1.59 pentru Hapoel Beer Sheva și 1.26 pentru OFI.

Verificare independentă: pentru „ambele echipe înscriu” modelul indică 56.9%, piața 57.6%, deci o diferență de 0.7 puncte procentuale.

Scorurile cele mai probabile

ScorProbabilitateCotă corectă
1-111.6%8.62
1-09.2%10.84
2-19.2%10.86
2-07.3%13.65
0-17.3%13.68
1-27.3%13.71

Cel mai probabil scor este 1-1, dar cu doar 11.6%.

Forma recentă a echipelor

EchipăUltimele meciuriV-E-ÎPuncteGoluri
Hapoel Beer ShevaIIE0-1-211-6
OFIIIV1-0-233-4

Șirul este citit de la cel mai recent meci către cel mai vechi, din ultimele 3 partide urmărite de noi în competițiile pe care le acoperim. Nu este forma pe tot sezonul.

Cornere

Din linia de 10.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 9.7 cornere pentru toată partida.

CornereProbabilitateCotă corectă
Peste 8.0 cornere62.8%1.59
Peste 9.0 cornere49.9%2.0
Peste 10.0 cornere37.5%2.67
Peste 11.0 cornere26.6%3.76

Cartonașe

Din linia de 4.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 4.9 cartonașe pentru toată partida.

CartonașeProbabilitateCotă corectă
Peste 3.5 cartonașe71.9%1.39
Peste 4.5 cartonașe53.9%1.85
Peste 5.5 cartonașe36.4%2.75
Peste 6.5 cartonașe22.1%4.52

Întrebări frecvente despre Hapoel Beer Sheva vs OFI

La ce oră se joacă Hapoel Beer Sheva vs OFI?

Partida Hapoel Beer Sheva vs OFI începe joi, 5 noiembrie 2026, de la ora 23:00, pe Giulești din Bucharest.

Cine este favorit la Hapoel Beer Sheva vs OFI?

După eliminarea marjei din cote, Hapoel Beer Sheva are cea mai mare probabilitate, 45.1%. Pentru comparație, celelalte două variante au 30.3% și 24.7%.

Câte goluri se așteaptă în acest meci?

Modelul estimează un total de 2.85 goluri. Probabilitatea ca partida să treacă de 2.5 goluri este de 54.1%, iar cea ca ambele echipe să înscrie este de 56.9%.

Dați ponturi la Hapoel Beer Sheva vs OFI?

Nu. Arătăm probabilitățile care rezultă din cotele pieței după eliminarea marjei. Fotbalul rămâne imprevizibil, iar pariurile sunt permise doar peste 18 ani.

Metoda, pe larg, în cum calculăm probabilitățile. Restul meciurilor zilei sunt pe programul complet al meciurilor.

Celelalte meciuri de azi

Analizele celorlalte partide de azi, construite cu același model:

Vezi și programul complet al meciurilor, cu ora de start, scorul la pauză și scorul final, din toate competițiile urmărite.

Cum s-a terminat Hapoel Beer Sheva vs OFI

Scorul, fazele importante și statisticile apar aici la pauză și la finalul partidei. Articolul se actualizează automat.


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *