Peste/sub 2.5312✓161✗din 473 de meciuri
  • Rezultat final286 din 473 nimerite
  • Peste/sub 2.5 goluri312 din 473 nimerite
  • Ambele echipe înscriu271 din 473 nimerite

Monaco vs FC Nordsjaelland: analiză, cote și probabilități (05.11.2026)

Monaco vs FC Nordsjaelland, 5 noiembrie 2026 ora 23:00. Cote curățate de marjă, probabilități pe rezultat, goluri, cornere și cartonașe. 18+.

Monaco vs FC Nordsjaelland se joacă joi, 5 noiembrie 2026, de la ora 23:00, pe Stade Louis II din Monaco, în League Stage – 3 din Conference League. Mai jos sunt cotele curățate de marjă și probabilitățile care rezultă din ele.

Pe scurt, piața înclină spre Monaco, cu o probabilitate de 66.5% după eliminarea marjei, iar totalul de goluri așteptat este de 3.39.

18+ | Conținut informativ și de divertisment. Cifrele din acest articol sunt estimări statistice derivate din cotele pieței. Nu sunt certitudini, nu sunt sfaturi financiare și niciun rezultat sportiv nu poate fi prezis. Prin urmare, joacă doar sume pe care ți le permiți să le pierzi și oprește-te când nu mai este distractiv. Ajutor gratuit și confidențial la jocresponsabil.ro, iar lista operatorilor licențiați este publicată de ONJN.

Monaco vs FC Nordsjaelland: datele partidei

DetaliuInformație
CompetițieConference League (Europa), League Stage – 3
Data și orajoi, 5 noiembrie 2026, ora 23:00
StadionStade Louis II, Monaco
Cote 1 / X / 21.47 / 5.2 / 6.6
Monaco vs FC Nordsjaelland: probabilități pe rezultat și scorurile cele mai probabile
Monaco vs FC Nordsjaelland. Șansele fiecărui rezultat și scorurile cele mai probabile, calculate din cotele pieței.

Cotele și ce ascund ele

RezultatCotă afișatăProbabilitate realăCotă corectăModel
Monaco1.4766.4%1.566.5%
Egal5.218.8%5.4818.2%
FC Nordsjaelland6.614.8%6.5815.2%

Marja operatorului pe această partidă este de 2.4%, iar coloana „probabilitate reală” o are deja scoasă. Cum se scoate, pe larg, în cum calculăm probabilitățile.

Cine are prima șansă

PiațăProbabilitateCotă corectă
Victorie Monaco66.5%1.5
Egal18.2%5.48
Victorie FC Nordsjaelland15.2%6.58
Șansă dublă 1X84.8%1.18
Șansă dublă X233.5%2.99
Șansă dublă 1281.8%1.22

Dezechilibrul este mare, iar piața tratează partida ca pe una cu un singur rezultat probabil. Tocmai de aceea cotele pe favorit sunt mici.

Câte goluri se așteaptă

Monaco vs FC Nordsjaelland: distribuția numărului de goluri și pragurile peste sub
Monaco vs FC Nordsjaelland. Distribuția numărului total de goluri și pragurile uzuale.
PiațăProbabilitateCotă corectă
Peste 1.5 goluri85.2%1.17
Sub 1.5 goluri14.8%6.74
Peste 2.5 goluri65.8%1.52
Sub 2.5 goluri34.2%2.92
Peste 3.5 goluri43.9%2.28
Sub 3.5 goluri56.1%1.78
Ambele echipe înscriu58.4%1.71
Gol în prima repriză78.2%1.28

Modelul împarte cele 3.39 goluri așteptate în 2.35 pentru Monaco și 1.04 pentru FC Nordsjaelland.

Verificare independentă: pentru „ambele echipe înscriu” modelul indică 58.4%, piața 58.4%, deci o diferență de 0.0 puncte procentuale.

Scorurile cele mai probabile

ScorProbabilitateCotă corectă
2-19.7%10.33
2-09.3%10.72
1-18.2%12.13
1-07.9%12.59
3-17.6%13.19
3-07.3%13.7

Cel mai probabil scor este 2-1, dar cu doar 9.7%.

Forma recentă a echipelor

EchipăUltimele meciuriV-E-ÎPuncteGoluri
MonacoIEVIVE2-2-289-8

Șirul este citit de la cel mai recent meci către cel mai vechi, din ultimele 6 partide urmărite de noi în competițiile pe care le acoperim. Nu este forma pe tot sezonul.

Cornere

Din linia de 10.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 10.2 cornere pentru toată partida.

CornereProbabilitateCotă corectă
Peste 8.5 cornere68.8%1.45
Peste 9.5 cornere56.6%1.77
Peste 10.5 cornere44.1%2.27
Peste 11.5 cornere32.5%3.08

Cartonașe

Din linia de 4.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 4.9 cartonașe pentru toată partida.

CartonașeProbabilitateCotă corectă
Peste 3.5 cartonașe71.6%1.4
Peste 4.5 cartonașe53.6%1.87
Peste 5.5 cartonașe36.1%2.77
Peste 6.5 cartonașe21.9%4.57

Întrebări frecvente despre Monaco vs FC Nordsjaelland

La ce oră se joacă Monaco vs FC Nordsjaelland?

Partida Monaco vs FC Nordsjaelland începe joi, 5 noiembrie 2026, de la ora 23:00, pe Stade Louis II din Monaco.

Cine este favorit la Monaco vs FC Nordsjaelland?

După eliminarea marjei din cote, Monaco are cea mai mare probabilitate, 66.5%. Pentru comparație, celelalte două variante au 18.2% și 15.2%.

Câte goluri se așteaptă în acest meci?

Modelul estimează un total de 3.39 goluri. Probabilitatea ca partida să treacă de 2.5 goluri este de 65.8%, iar cea ca ambele echipe să înscrie este de 58.4%.

Dați ponturi la Monaco vs FC Nordsjaelland?

Nu. Arătăm probabilitățile care rezultă din cotele pieței după eliminarea marjei. Fotbalul rămâne imprevizibil, iar pariurile sunt permise doar peste 18 ani.

Metoda, pe larg, în cum calculăm probabilitățile. Restul meciurilor zilei sunt pe programul complet al meciurilor.

Celelalte meciuri de azi

Analizele celorlalte partide de azi, construite cu același model:

Vezi și programul complet al meciurilor, cu ora de start, scorul la pauză și scorul final, din toate competițiile urmărite.

Cum s-a terminat Monaco vs FC Nordsjaelland

Scorul, fazele importante și statisticile apar aici la pauză și la finalul partidei. Articolul se actualizează automat.


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *