Peste/sub 2.5312✓161✗din 473 de meciuri
  • Rezultat final286 din 473 nimerite
  • Peste/sub 2.5 goluri312 din 473 nimerite
  • Ambele echipe înscriu271 din 473 nimerite

FC Lugano vs Kauno Žalgiris: analiză, cote și probabilități (05.11.2026)

FC Lugano vs Kauno Žalgiris, 5 noiembrie 2026 ora 23:00. Cote curățate de marjă, probabilități pe rezultat, goluri, cornere și cartonașe. 18+.

FC Lugano vs Kauno Žalgiris se joacă joi, 5 noiembrie 2026, de la ora 23:00, pe AIL Arena din Lugano, în League Stage – 3 din Conference League. Mai jos sunt cotele curățate de marjă și probabilitățile care rezultă din ele.

Pe scurt, piața înclină spre FC Lugano, cu o probabilitate de 81.8% după eliminarea marjei, iar totalul de goluri așteptat este de 3.58.

18+ | Conținut informativ și de divertisment. Cifrele din acest articol sunt estimări statistice derivate din cotele pieței. Nu sunt certitudini, nu sunt sfaturi financiare și niciun rezultat sportiv nu poate fi prezis. Prin urmare, joacă doar sume pe care ți le permiți să le pierzi și oprește-te când nu mai este distractiv. Ajutor gratuit și confidențial la jocresponsabil.ro, iar lista operatorilor licențiați este publicată de ONJN.

FC Lugano vs Kauno Žalgiris: datele partidei

DetaliuInformație
CompetițieConference League (Europa), League Stage – 3
Data și orajoi, 5 noiembrie 2026, ora 23:00
StadionAIL Arena, Lugano
Cote 1 / X / 21.19 / 7.9 / 16.5
FC Lugano vs Kauno Žalgiris: probabilități pe rezultat și scorurile cele mai probabile
FC Lugano vs Kauno Žalgiris. Șansele fiecărui rezultat și scorurile cele mai probabile, calculate din cotele pieței.

Cotele și ce ascund ele

RezultatCotă afișatăProbabilitate realăCotă corectăModel
FC Lugano1.1981.8%1.2281.8%
Egal7.912.3%8.3811.9%
Kauno Žalgiris16.55.9%15.966.3%

Marja operatorului pe această partidă este de 2.8%, iar coloana „probabilitate reală” o are deja scoasă. Cum se scoate, pe larg, în cum calculăm probabilitățile.

Cine are prima șansă

PiațăProbabilitateCotă corectă
Victorie FC Lugano81.8%1.22
Egal11.9%8.38
Victorie Kauno Žalgiris6.3%15.96
Șansă dublă 1X93.7%1.07
Șansă dublă X218.2%5.49
Șansă dublă 1288.1%1.14

Dezechilibrul este mare, iar piața tratează partida ca pe una cu un singur rezultat probabil. Tocmai de aceea cotele pe favorit sunt mici.

Câte goluri se așteaptă

FC Lugano vs Kauno Žalgiris: distribuția numărului de goluri și pragurile peste sub
FC Lugano vs Kauno Žalgiris. Distribuția numărului total de goluri și pragurile uzuale.
PiațăProbabilitateCotă corectă
Peste 1.5 goluri87.3%1.15
Sub 1.5 goluri12.7%7.86
Peste 2.5 goluri69.4%1.44
Sub 2.5 goluri30.6%3.27
Peste 3.5 goluri48.1%2.08
Sub 3.5 goluri51.9%1.93
Ambele echipe înscriu47.5%2.1
Gol în prima repriză80.1%1.25

Modelul împarte cele 3.58 goluri așteptate în 2.88 pentru FC Lugano și 0.70 pentru Kauno Žalgiris.

Verificare independentă: pentru „ambele echipe înscriu” modelul indică 47.5%, piața 47.7%, deci o diferență de 0.2 puncte procentuale.

Scorurile cele mai probabile

ScorProbabilitateCotă corectă
2-011.5%8.66
3-011.1%9.01
2-18.1%12.37
1-08.0%12.49
4-08.0%12.5
3-17.8%12.87

Cel mai probabil scor este 2-0, dar cu doar 11.5%.

Cornere

Din linia de 10.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 9.7 cornere pentru toată partida.

CornereProbabilitateCotă corectă
Peste 8.0 cornere63.6%1.57
Peste 9.0 cornere50.7%1.97
Peste 10.0 cornere38.3%2.61
Peste 11.0 cornere27.3%3.67

Cartonașe

Din linia de 3.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 3.5 cartonașe pentru toată partida.

CartonașeProbabilitateCotă corectă
Peste 2.0 cartonașe67.3%1.49
Peste 3.0 cartonașe45.6%2.19
Peste 4.0 cartonașe26.8%3.73
Peste 5.0 cartonașe13.8%7.24

Întrebări frecvente despre FC Lugano vs Kauno Žalgiris

La ce oră se joacă FC Lugano vs Kauno Žalgiris?

Partida FC Lugano vs Kauno Žalgiris începe joi, 5 noiembrie 2026, de la ora 23:00, pe AIL Arena din Lugano.

Cine este favorit la FC Lugano vs Kauno Žalgiris?

După eliminarea marjei din cote, FC Lugano are cea mai mare probabilitate, 81.8%. Pentru comparație, celelalte două variante au 11.9% și 6.3%.

Câte goluri se așteaptă în acest meci?

Modelul estimează un total de 3.58 goluri. Probabilitatea ca partida să treacă de 2.5 goluri este de 69.4%, iar cea ca ambele echipe să înscrie este de 47.5%.

Dați ponturi la FC Lugano vs Kauno Žalgiris?

Nu. Arătăm probabilitățile care rezultă din cotele pieței după eliminarea marjei. Fotbalul rămâne imprevizibil, iar pariurile sunt permise doar peste 18 ani.

Metoda, pe larg, în cum calculăm probabilitățile. Restul meciurilor zilei sunt pe programul complet al meciurilor.

Celelalte meciuri de azi

Analizele celorlalte partide de azi, construite cu același model:

Vezi și programul complet al meciurilor, cu ora de start, scorul la pauză și scorul final, din toate competițiile urmărite.

Cum s-a terminat FC Lugano vs Kauno Žalgiris

Scorul, fazele importante și statisticile apar aici la pauză și la finalul partidei. Articolul se actualizează automat.


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *