Peste/sub 2.5214✓106✗din 320 de meciuri
  • Rezultat final192 din 320 nimerite
  • Peste/sub 2.5 goluri214 din 320 nimerite
  • Ambele echipe înscriu184 din 320 nimerite

Inter vs Club Brugge KV: analiză, cote și probabilități (13.10.2026)

Inter vs Club Brugge KV, 13 octombrie 2026 ora 22:00. Cote curățate de marjă, probabilități pe rezultat, goluri, cornere și cartonașe. 18+.

Inter vs Club Brugge KV se joacă marți, 13 octombrie 2026, de la ora 22:00, pe San Siro/Giuseppe Meazza din Milan, în League Stage – 2 din Champions League. Mai jos sunt cotele curățate de marjă și probabilitățile care rezultă din ele.

Pe scurt, piața înclină spre Inter, cu o probabilitate de 76.2% după eliminarea marjei, iar totalul de goluri așteptat este de 3.49.

18+ | Conținut informativ și de divertisment. Cifrele din acest articol sunt estimări statistice derivate din cotele pieței. Nu sunt certitudini, nu sunt sfaturi financiare și niciun rezultat sportiv nu poate fi prezis. Prin urmare, joacă doar sume pe care ți le permiți să le pierzi și oprește-te când nu mai este distractiv. Ajutor gratuit și confidențial la jocresponsabil.ro, iar lista operatorilor licențiați este publicată de ONJN.

Inter vs Club Brugge KV: datele partidei

DetaliuInformație
CompetițieChampions League (Europa), League Stage – 2
Data și oramarți, 13 octombrie 2026, ora 22:00
StadionSan Siro/Giuseppe Meazza, Milan
Cote 1 / X / 21.28 / 6.4 / 11.25
Inter vs Club Brugge KV: probabilități pe rezultat și scorurile cele mai probabile
Inter vs Club Brugge KV. Șansele fiecărui rezultat și scorurile cele mai probabile, calculate din cotele pieței.

Cotele și ce ascund ele

RezultatCotă afișatăProbabilitate realăCotă corectăModel
Inter1.2876.1%1.3176.2%
Egal6.415.2%6.8714.6%
Club Brugge KV11.258.7%10.829.2%

Marja operatorului pe această partidă este de 2.6%, iar coloana „probabilitate reală” o are deja scoasă. Cum se scoate, pe larg, în cum calculăm probabilitățile.

Cine are prima șansă

PiațăProbabilitateCotă corectă
Victorie Inter76.2%1.31
Egal14.6%6.87
Victorie Club Brugge KV9.2%10.82
Șansă dublă 1X90.8%1.1
Șansă dublă X223.8%4.2
Șansă dublă 1285.4%1.17

Dezechilibrul este mare, iar piața tratează partida ca pe una cu un singur rezultat probabil. Tocmai de aceea cotele pe favorit sunt mici.

Câte goluri se așteaptă

Inter vs Club Brugge KV: distribuția numărului de goluri și pragurile peste sub
Inter vs Club Brugge KV. Distribuția numărului total de goluri și pragurile uzuale.
PiațăProbabilitateCotă corectă
Peste 1.5 goluri86.3%1.16
Sub 1.5 goluri13.7%7.3
Peste 2.5 goluri67.7%1.48
Sub 2.5 goluri32.3%3.1
Peste 3.5 goluri46.1%2.17
Sub 3.5 goluri53.9%1.86
Ambele echipe înscriu52.5%1.91
Gol în prima repriză79.2%1.26

Modelul împarte cele 3.49 goluri așteptate în 2.66 pentru Inter și 0.83 pentru Club Brugge KV.

Verificare independentă: pentru „ambele echipe înscriu” modelul indică 52.5%, piața 52.7%, deci o diferență de 0.2 puncte procentuale.

Scorurile cele mai probabile

ScorProbabilitateCotă corectă
2-010.8%9.27
3-09.6%10.45
2-19.0%11.16
1-08.1%12.32
3-17.9%12.59
1-16.7%14.84

Cel mai probabil scor este 2-0, dar cu doar 10.8%.

Forma recentă a echipelor

EchipăUltimele meciuriV-E-ÎPuncteGoluri
InterVEVI2-1-1711-7
Club Brugge KVVVVI3-0-1912-5

Șirul este citit de la cel mai recent meci către cel mai vechi, din ultimele 4 partide urmărite de noi în competițiile pe care le acoperim. Nu este forma pe tot sezonul.

Cornere

Din linia de 10.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 10.0 cornere pentru toată partida.

CornereProbabilitateCotă corectă
Peste 8.5 cornere66.6%1.5
Peste 9.5 cornere54.1%1.85
Peste 10.5 cornere41.6%2.41
Peste 11.5 cornere30.2%3.31

Cartonașe

Din linia de 4.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 3.7 cartonașe pentru toată partida.

CartonașeProbabilitateCotă corectă
Peste 2.0 cartonașe72.2%1.39
Peste 3.0 cartonașe51.5%1.94
Peste 4.0 cartonașe32.1%3.12
Peste 5.0 cartonașe17.6%5.68

Întrebări frecvente despre Inter vs Club Brugge KV

La ce oră se joacă Inter vs Club Brugge KV?

Partida Inter vs Club Brugge KV începe marți, 13 octombrie 2026, de la ora 22:00, pe San Siro/Giuseppe Meazza din Milan.

Cine este favorit la Inter vs Club Brugge KV?

După eliminarea marjei din cote, Inter are cea mai mare probabilitate, 76.2%. Pentru comparație, celelalte două variante au 14.6% și 9.2%.

Câte goluri se așteaptă în acest meci?

Modelul estimează un total de 3.49 goluri. Probabilitatea ca partida să treacă de 2.5 goluri este de 67.7%, iar cea ca ambele echipe să înscrie este de 52.5%.

Dați ponturi la Inter vs Club Brugge KV?

Nu. Arătăm probabilitățile care rezultă din cotele pieței după eliminarea marjei. Fotbalul rămâne imprevizibil, iar pariurile sunt permise doar peste 18 ani.

Metoda, pe larg, în cum calculăm probabilitățile. Restul meciurilor zilei sunt pe programul complet al meciurilor.

Celelalte meciuri de azi

Analizele celorlalte partide de azi, construite cu același model:

Vezi și programul complet al meciurilor, cu ora de start, scorul la pauză și scorul final, din toate competițiile urmărite.

Cum s-a terminat Inter vs Club Brugge KV

Final: Inter 3 – 4 Club Brugge KV

La pauză a fost 1 – 1.

Fazele importante

  • 30′ gol, Nicolo Tresoldi (Club Brugge KV)
  • 44′ gol, Lautaro Martínez (Inter)
  • 63′ gol, Nicolo Tresoldi (Club Brugge KV)
  • 74′ gol, Nicolo Tresoldi (Club Brugge KV)
  • 81′ gol, Lautaro Martínez (Inter)
  • 87′ gol, Romeo Vermant (Club Brugge KV)
  • 90′ gol, Ange-Yoan Bonny (Inter)
StatisticăInter – Club Brugge KV
Posesie53% – 47%
Șuturi30 – 18
Șuturi pe poartă12 – 8
Cornere4 – 4

Ce spusese modelul înainte de meci

Ce s-a întâmplatProbabilitate dată înainteObservație
Rezultat: Club Brugge KV9.2%10.82
Scor exact: 3-40.2%in afara primelor 6
Total goluri: 7peste 2.5 era 67.7%s-a jucat peste 2.5
Ambele au inscris: da52.5%modelul inclina spre da


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *