Egnatia Rrogozhinë vs FC Midtjylland se joacă joi, 15 octombrie 2026, de la ora 19:45, pe Arena Kombetare din Tirana, în League Stage – 1 din Conference League. Mai jos sunt cotele curățate de marjă și probabilitățile care rezultă din ele.
Pe scurt, piața înclină spre FC Midtjylland, cu o probabilitate de 61.4% după eliminarea marjei, iar totalul de goluri așteptat este de 2.82.
18+ | Conținut informativ și de divertisment. Cifrele din acest articol sunt estimări statistice derivate din cotele pieței. Nu sunt certitudini, nu sunt sfaturi financiare și niciun rezultat sportiv nu poate fi prezis. Prin urmare, joacă doar sume pe care ți le permiți să le pierzi și oprește-te când nu mai este distractiv. Ajutor gratuit și confidențial la jocresponsabil.ro, iar lista operatorilor licențiați este publicată de ONJN.
Egnatia Rrogozhinë vs FC Midtjylland: datele partidei
| Detaliu | Informație |
|---|---|
| Competiție | Conference League (Europa), League Stage – 1 |
| Data și ora | joi, 15 octombrie 2026, ora 19:45 |
| Stadion | Arena Kombetare, Tirana |
| Cote 1 / X / 2 | 6.0 / 4.35 / 1.6 |

Cotele și ce ascund ele
| Rezultat | Cotă afișată | Probabilitate reală | Cotă corectă | Model |
|---|---|---|---|---|
| Egnatia Rrogozhinë | 6.0 | 16.3% | 5.89 | 17.0% |
| Egal | 4.35 | 22.5% | 4.62 | 21.6% |
| FC Midtjylland | 1.6 | 61.2% | 1.63 | 61.4% |
Marja operatorului pe această partidă este de 2.2%, iar coloana „probabilitate reală” o are deja scoasă. Cum se scoate, pe larg, în cum calculăm probabilitățile.
Cine are prima șansă
| Piață | Probabilitate | Cotă corectă |
|---|---|---|
| Victorie Egnatia Rrogozhinë | 17.0% | 5.89 |
| Egal | 21.6% | 4.62 |
| Victorie FC Midtjylland | 61.4% | 1.63 |
| Șansă dublă 1X | 38.6% | 2.59 |
| Șansă dublă X2 | 83.0% | 1.2 |
| Șansă dublă 12 | 78.4% | 1.28 |
Dezechilibrul este mare, iar piața tratează partida ca pe una cu un singur rezultat probabil. Tocmai de aceea cotele pe favorit sunt mici.
Câte goluri se așteaptă

| Piață | Probabilitate | Cotă corectă |
|---|---|---|
| Peste 1.5 goluri | 77.2% | 1.3 |
| Sub 1.5 goluri | 22.8% | 4.39 |
| Peste 2.5 goluri | 53.5% | 1.87 |
| Sub 2.5 goluri | 46.5% | 2.15 |
| Peste 3.5 goluri | 31.2% | 3.2 |
| Sub 3.5 goluri | 68.8% | 1.45 |
| Ambele echipe înscriu | 50.6% | 1.98 |
| Gol în prima repriză | 71.9% | 1.39 |
Modelul împarte cele 2.82 goluri așteptate în 0.90 pentru Egnatia Rrogozhinë și 1.92 pentru FC Midtjylland.
Verificare independentă: pentru „ambele echipe înscriu” modelul indică 50.6%, piața 50.9%, deci o diferență de 0.4 puncte procentuale.
Scorurile cele mai probabile
| Scor | Probabilitate | Cotă corectă |
|---|---|---|
| 0-1 | 11.5% | 8.72 |
| 0-2 | 11.0% | 9.07 |
| 1-1 | 10.3% | 9.72 |
| 1-2 | 9.9% | 10.12 |
| 0-3 | 7.1% | 14.16 |
| 1-3 | 6.3% | 15.79 |
Cel mai probabil scor este 0-1, dar cu doar 11.5%.
Cornere
Din linia de 10.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 9.3 cornere pentru toată partida.
| Cornere | Probabilitate | Cotă corectă |
|---|---|---|
| Peste 8.0 cornere | 57.9% | 1.73 |
| Peste 9.0 cornere | 44.8% | 2.23 |
| Peste 10.0 cornere | 32.6% | 3.06 |
| Peste 11.0 cornere | 22.4% | 4.47 |
Cartonașe
Din linia de 4.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 4.9 cartonașe pentru toată partida.
| Cartonașe | Probabilitate | Cotă corectă |
|---|---|---|
| Peste 3.5 cartonașe | 71.4% | 1.4 |
| Peste 4.5 cartonașe | 53.3% | 1.87 |
| Peste 5.5 cartonașe | 35.8% | 2.79 |
| Peste 6.5 cartonașe | 21.7% | 4.62 |
Întrebări frecvente despre Egnatia Rrogozhinë vs FC Midtjylland
La ce oră se joacă Egnatia Rrogozhinë vs FC Midtjylland?
Partida Egnatia Rrogozhinë vs FC Midtjylland începe joi, 15 octombrie 2026, de la ora 19:45, pe Arena Kombetare din Tirana.
Cine este favorit la Egnatia Rrogozhinë vs FC Midtjylland?
După eliminarea marjei din cote, FC Midtjylland are cea mai mare probabilitate, 61.4%. Pentru comparație, celelalte două variante au 21.6% și 17.0%.
Câte goluri se așteaptă în acest meci?
Modelul estimează un total de 2.82 goluri. Probabilitatea ca partida să treacă de 2.5 goluri este de 53.5%, iar cea ca ambele echipe să înscrie este de 50.6%.
Dați ponturi la Egnatia Rrogozhinë vs FC Midtjylland?
Nu. Arătăm probabilitățile care rezultă din cotele pieței după eliminarea marjei. Fotbalul rămâne imprevizibil, iar pariurile sunt permise doar peste 18 ani.
Metoda, pe larg, în cum calculăm probabilitățile. Restul meciurilor zilei sunt pe programul complet al meciurilor.
Celelalte meciuri de azi
Analizele celorlalte partide de azi, construite cu același model:
- 19:45 Conference League: CSKA Sofia vs Monaco, analiză și cote
- 19:45 Conference League: Gent vs Aarhus, analiză și cote
- 19:45 Conference League: HNK Hajduk Split vs Ajax, analiză și cote
- 19:45 Conference League: KuPS vs Trabzonspor, analiză și cote
- 19:45 Conference League: FC Lugano vs FK Crvena Zvezda, analiză și cote
- 19:45 Conference League: Mjallby AIF vs Inter Club d’Escaldes, analiză și cote
- 19:45 Conference League: Panathinaikos vs Borac Banja Luka, analiză și cote
- 19:45 Conference League: Riga vs Kairat Almaty, analiză și cote
- 19:45 Conference League: Universitatea Craiova vs Getafe, analiză și cote
- 19:45 Europa League: AZ Alkmaar vs Hapoel Beer Sheva, analiză și cote
- 19:45 Europa League: Celje vs Omonia Nicosia, analiză și cote
- 19:45 Europa League: Lech Poznan vs Bayer Leverkusen, analiză și cote
- 19:45 Europa League: Lyon vs Crystal Palace, analiză și cote
- 19:45 Europa League: Union St. Gilloise vs Real Sociedad, analiză și cote
- 19:45 Europa League: Red Bull Salzburg vs AC Milan, analiză și cote
- 19:45 Europa League: Sparta Praha vs Lillestrom, analiză și cote
- 19:45 Europa League: Torreense vs Sunderland, analiză și cote
- 22:00 Conference League: Atalanta vs Pafos, analiză și cote
- 22:00 Conference League: Brann vs Lincoln Red Imps FC, analiză și cote
- 22:00 Conference League: Brighton vs Kauno Žalgiris, analiză și cote
- 22:00 Conference League: FC Copenhagen vs SC Braga, analiză și cote
- 22:00 Conference League: SC Freiburg vs FK Jablonec, analiză și cote
- 22:00 Conference League: Heart Of Midlothian vs FC Nordsjaelland, analiză și cote
- 22:00 Conference League: St. Truiden vs FC Iberia 1999, analiză și cote
- 22:00 Conference League: Twente vs FC Thun, analiză și cote
- 22:00 Europa League: Benfica vs Celtic, analiză și cote
- 22:00 Europa League: Bournemouth vs Sturm Graz, analiză și cote
- 22:00 Europa League: Celta Vigo vs Juventus, analiză și cote
- 22:00 Europa League: Dinamo Zagreb vs Anderlecht, analiză și cote
- 22:00 Europa League: Ferencvarosi TC vs Plzen, analiză și cote
- 22:00 Europa League: 1899 Hoffenheim vs Beșiktaș, analiză și cote
- 22:00 Europa League: Jagiellonia vs Ararat-Armenia, analiză și cote
- 22:00 Europa League: Marseille vs Olympiakos Piraeus, analiză și cote
- 22:00 Europa League: NEC Nijmegen vs Levski Sofia, analiză și cote
- 22:00 Europa League: Rennes vs OFI, analiză și cote
Vezi și programul complet al meciurilor, cu ora de start, scorul la pauză și scorul final, din toate competițiile urmărite.
Cum s-a terminat Egnatia Rrogozhinë vs FC Midtjylland
Final: Egnatia Rrogozhinë 1 – 1 FC Midtjylland
La pauză a fost 1 – 1.
Fazele importante
- 26′ gol, I. Gruda (Egnatia Rrogozhinë)
- 33′ gol, Cho Gue-Sung (FC Midtjylland)
| Statistică | Egnatia Rrogozhinë – FC Midtjylland |
|---|---|
| Posesie | 52% – 48% |
| Șuturi | 12 – 13 |
| Șuturi pe poartă | 5 – 5 |
| Cornere | 2 – 6 |
Ce spusese modelul înainte de meci
| Ce s-a întâmplat | Probabilitate dată înainte | Observație |
|---|---|---|
| Rezultat: egalul | 21.6% | 4.62 |
| Scor exact: 1-1 | 10.3% | locul 3 in top |
| Total goluri: 2 | peste 2.5 era 53.5% | s-a jucat sub 2.5 |
| Ambele au inscris: da | 50.6% | modelul inclina spre da |




