Peste/sub 2.5243✓120✗din 363 de meciuri
  • Rezultat final223 din 363 nimerite
  • Peste/sub 2.5 goluri243 din 363 nimerite
  • Ambele echipe înscriu208 din 363 nimerite

Egnatia Rrogozhinë vs FC Midtjylland: analiză, cote și probabilități (15.10.2026)

Egnatia Rrogozhinë vs FC Midtjylland, 15 octombrie 2026 ora 19:45. Cote curățate de marjă, probabilități pe rezultat, goluri, cornere și cartonașe. 18+.

Egnatia Rrogozhinë vs FC Midtjylland se joacă joi, 15 octombrie 2026, de la ora 19:45, pe Arena Kombetare din Tirana, în League Stage – 1 din Conference League. Mai jos sunt cotele curățate de marjă și probabilitățile care rezultă din ele.

Pe scurt, piața înclină spre FC Midtjylland, cu o probabilitate de 61.4% după eliminarea marjei, iar totalul de goluri așteptat este de 2.82.

18+ | Conținut informativ și de divertisment. Cifrele din acest articol sunt estimări statistice derivate din cotele pieței. Nu sunt certitudini, nu sunt sfaturi financiare și niciun rezultat sportiv nu poate fi prezis. Prin urmare, joacă doar sume pe care ți le permiți să le pierzi și oprește-te când nu mai este distractiv. Ajutor gratuit și confidențial la jocresponsabil.ro, iar lista operatorilor licențiați este publicată de ONJN.

Egnatia Rrogozhinë vs FC Midtjylland: datele partidei

DetaliuInformație
CompetițieConference League (Europa), League Stage – 1
Data și orajoi, 15 octombrie 2026, ora 19:45
StadionArena Kombetare, Tirana
Cote 1 / X / 26.0 / 4.35 / 1.6
Egnatia Rrogozhinë vs FC Midtjylland: probabilități pe rezultat și scorurile cele mai probabile
Egnatia Rrogozhinë vs FC Midtjylland. Șansele fiecărui rezultat și scorurile cele mai probabile, calculate din cotele pieței.

Cotele și ce ascund ele

RezultatCotă afișatăProbabilitate realăCotă corectăModel
Egnatia Rrogozhinë6.016.3%5.8917.0%
Egal4.3522.5%4.6221.6%
FC Midtjylland1.661.2%1.6361.4%

Marja operatorului pe această partidă este de 2.2%, iar coloana „probabilitate reală” o are deja scoasă. Cum se scoate, pe larg, în cum calculăm probabilitățile.

Cine are prima șansă

PiațăProbabilitateCotă corectă
Victorie Egnatia Rrogozhinë17.0%5.89
Egal21.6%4.62
Victorie FC Midtjylland61.4%1.63
Șansă dublă 1X38.6%2.59
Șansă dublă X283.0%1.2
Șansă dublă 1278.4%1.28

Dezechilibrul este mare, iar piața tratează partida ca pe una cu un singur rezultat probabil. Tocmai de aceea cotele pe favorit sunt mici.

Câte goluri se așteaptă

Egnatia Rrogozhinë vs FC Midtjylland: distribuția numărului de goluri și pragurile peste sub
Egnatia Rrogozhinë vs FC Midtjylland. Distribuția numărului total de goluri și pragurile uzuale.
PiațăProbabilitateCotă corectă
Peste 1.5 goluri77.2%1.3
Sub 1.5 goluri22.8%4.39
Peste 2.5 goluri53.5%1.87
Sub 2.5 goluri46.5%2.15
Peste 3.5 goluri31.2%3.2
Sub 3.5 goluri68.8%1.45
Ambele echipe înscriu50.6%1.98
Gol în prima repriză71.9%1.39

Modelul împarte cele 2.82 goluri așteptate în 0.90 pentru Egnatia Rrogozhinë și 1.92 pentru FC Midtjylland.

Verificare independentă: pentru „ambele echipe înscriu” modelul indică 50.6%, piața 50.9%, deci o diferență de 0.4 puncte procentuale.

Scorurile cele mai probabile

ScorProbabilitateCotă corectă
0-111.5%8.72
0-211.0%9.07
1-110.3%9.72
1-29.9%10.12
0-37.1%14.16
1-36.3%15.79

Cel mai probabil scor este 0-1, dar cu doar 11.5%.

Cornere

Din linia de 10.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 9.3 cornere pentru toată partida.

CornereProbabilitateCotă corectă
Peste 8.0 cornere57.9%1.73
Peste 9.0 cornere44.8%2.23
Peste 10.0 cornere32.6%3.06
Peste 11.0 cornere22.4%4.47

Cartonașe

Din linia de 4.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 4.9 cartonașe pentru toată partida.

CartonașeProbabilitateCotă corectă
Peste 3.5 cartonașe71.4%1.4
Peste 4.5 cartonașe53.3%1.87
Peste 5.5 cartonașe35.8%2.79
Peste 6.5 cartonașe21.7%4.62

Întrebări frecvente despre Egnatia Rrogozhinë vs FC Midtjylland

La ce oră se joacă Egnatia Rrogozhinë vs FC Midtjylland?

Partida Egnatia Rrogozhinë vs FC Midtjylland începe joi, 15 octombrie 2026, de la ora 19:45, pe Arena Kombetare din Tirana.

Cine este favorit la Egnatia Rrogozhinë vs FC Midtjylland?

După eliminarea marjei din cote, FC Midtjylland are cea mai mare probabilitate, 61.4%. Pentru comparație, celelalte două variante au 21.6% și 17.0%.

Câte goluri se așteaptă în acest meci?

Modelul estimează un total de 2.82 goluri. Probabilitatea ca partida să treacă de 2.5 goluri este de 53.5%, iar cea ca ambele echipe să înscrie este de 50.6%.

Dați ponturi la Egnatia Rrogozhinë vs FC Midtjylland?

Nu. Arătăm probabilitățile care rezultă din cotele pieței după eliminarea marjei. Fotbalul rămâne imprevizibil, iar pariurile sunt permise doar peste 18 ani.

Metoda, pe larg, în cum calculăm probabilitățile. Restul meciurilor zilei sunt pe programul complet al meciurilor.

Celelalte meciuri de azi

Analizele celorlalte partide de azi, construite cu același model:

Vezi și programul complet al meciurilor, cu ora de start, scorul la pauză și scorul final, din toate competițiile urmărite.

Cum s-a terminat Egnatia Rrogozhinë vs FC Midtjylland

Final: Egnatia Rrogozhinë 1 – 1 FC Midtjylland

La pauză a fost 1 – 1.

Fazele importante

  • 26′ gol, I. Gruda (Egnatia Rrogozhinë)
  • 33′ gol, Cho Gue-Sung (FC Midtjylland)
StatisticăEgnatia Rrogozhinë – FC Midtjylland
Posesie52% – 48%
Șuturi12 – 13
Șuturi pe poartă5 – 5
Cornere2 – 6

Ce spusese modelul înainte de meci

Ce s-a întâmplatProbabilitate dată înainteObservație
Rezultat: egalul21.6%4.62
Scor exact: 1-110.3%locul 3 in top
Total goluri: 2peste 2.5 era 53.5%s-a jucat sub 2.5
Ambele au inscris: da50.6%modelul inclina spre da


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *