Inter vs Club Brugge KV se joacă marți, 13 octombrie 2026, de la ora 22:00, pe San Siro/Giuseppe Meazza din Milan, în League Stage – 2 din Champions League. Mai jos sunt cotele curățate de marjă și probabilitățile care rezultă din ele.
Pe scurt, piața înclină spre Inter, cu o probabilitate de 76.2% după eliminarea marjei, iar totalul de goluri așteptat este de 3.49.
18+ | Conținut informativ și de divertisment. Cifrele din acest articol sunt estimări statistice derivate din cotele pieței. Nu sunt certitudini, nu sunt sfaturi financiare și niciun rezultat sportiv nu poate fi prezis. Prin urmare, joacă doar sume pe care ți le permiți să le pierzi și oprește-te când nu mai este distractiv. Ajutor gratuit și confidențial la jocresponsabil.ro, iar lista operatorilor licențiați este publicată de ONJN.
Inter vs Club Brugge KV: datele partidei
| Detaliu | Informație |
|---|---|
| Competiție | Champions League (Europa), League Stage – 2 |
| Data și ora | marți, 13 octombrie 2026, ora 22:00 |
| Stadion | San Siro/Giuseppe Meazza, Milan |
| Cote 1 / X / 2 | 1.28 / 6.4 / 11.25 |

Cotele și ce ascund ele
| Rezultat | Cotă afișată | Probabilitate reală | Cotă corectă | Model |
|---|---|---|---|---|
| Inter | 1.28 | 76.1% | 1.31 | 76.2% |
| Egal | 6.4 | 15.2% | 6.87 | 14.6% |
| Club Brugge KV | 11.25 | 8.7% | 10.82 | 9.2% |
Marja operatorului pe această partidă este de 2.6%, iar coloana „probabilitate reală” o are deja scoasă. Cum se scoate, pe larg, în cum calculăm probabilitățile.
Cine are prima șansă
| Piață | Probabilitate | Cotă corectă |
|---|---|---|
| Victorie Inter | 76.2% | 1.31 |
| Egal | 14.6% | 6.87 |
| Victorie Club Brugge KV | 9.2% | 10.82 |
| Șansă dublă 1X | 90.8% | 1.1 |
| Șansă dublă X2 | 23.8% | 4.2 |
| Șansă dublă 12 | 85.4% | 1.17 |
Dezechilibrul este mare, iar piața tratează partida ca pe una cu un singur rezultat probabil. Tocmai de aceea cotele pe favorit sunt mici.
Câte goluri se așteaptă

| Piață | Probabilitate | Cotă corectă |
|---|---|---|
| Peste 1.5 goluri | 86.3% | 1.16 |
| Sub 1.5 goluri | 13.7% | 7.3 |
| Peste 2.5 goluri | 67.7% | 1.48 |
| Sub 2.5 goluri | 32.3% | 3.1 |
| Peste 3.5 goluri | 46.1% | 2.17 |
| Sub 3.5 goluri | 53.9% | 1.86 |
| Ambele echipe înscriu | 52.5% | 1.91 |
| Gol în prima repriză | 79.2% | 1.26 |
Modelul împarte cele 3.49 goluri așteptate în 2.66 pentru Inter și 0.83 pentru Club Brugge KV.
Verificare independentă: pentru „ambele echipe înscriu” modelul indică 52.5%, piața 52.7%, deci o diferență de 0.2 puncte procentuale.
Scorurile cele mai probabile
| Scor | Probabilitate | Cotă corectă |
|---|---|---|
| 2-0 | 10.8% | 9.27 |
| 3-0 | 9.6% | 10.45 |
| 2-1 | 9.0% | 11.16 |
| 1-0 | 8.1% | 12.32 |
| 3-1 | 7.9% | 12.59 |
| 1-1 | 6.7% | 14.84 |
Cel mai probabil scor este 2-0, dar cu doar 10.8%.
Forma recentă a echipelor
| Echipă | Ultimele meciuri | V-E-Î | Puncte | Goluri |
|---|---|---|---|---|
| Inter | VEVI | 2-1-1 | 7 | 11-7 |
| Club Brugge KV | VVVI | 3-0-1 | 9 | 12-5 |
Șirul este citit de la cel mai recent meci către cel mai vechi, din ultimele 4 partide urmărite de noi în competițiile pe care le acoperim. Nu este forma pe tot sezonul.
Cornere
Din linia de 10.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 10.0 cornere pentru toată partida.
| Cornere | Probabilitate | Cotă corectă |
|---|---|---|
| Peste 8.5 cornere | 66.6% | 1.5 |
| Peste 9.5 cornere | 54.1% | 1.85 |
| Peste 10.5 cornere | 41.6% | 2.41 |
| Peste 11.5 cornere | 30.2% | 3.31 |
Cartonașe
Din linia de 4.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 3.7 cartonașe pentru toată partida.
| Cartonașe | Probabilitate | Cotă corectă |
|---|---|---|
| Peste 2.0 cartonașe | 72.2% | 1.39 |
| Peste 3.0 cartonașe | 51.5% | 1.94 |
| Peste 4.0 cartonașe | 32.1% | 3.12 |
| Peste 5.0 cartonașe | 17.6% | 5.68 |
Întrebări frecvente despre Inter vs Club Brugge KV
La ce oră se joacă Inter vs Club Brugge KV?
Partida Inter vs Club Brugge KV începe marți, 13 octombrie 2026, de la ora 22:00, pe San Siro/Giuseppe Meazza din Milan.
Cine este favorit la Inter vs Club Brugge KV?
După eliminarea marjei din cote, Inter are cea mai mare probabilitate, 76.2%. Pentru comparație, celelalte două variante au 14.6% și 9.2%.
Câte goluri se așteaptă în acest meci?
Modelul estimează un total de 3.49 goluri. Probabilitatea ca partida să treacă de 2.5 goluri este de 67.7%, iar cea ca ambele echipe să înscrie este de 52.5%.
Dați ponturi la Inter vs Club Brugge KV?
Nu. Arătăm probabilitățile care rezultă din cotele pieței după eliminarea marjei. Fotbalul rămâne imprevizibil, iar pariurile sunt permise doar peste 18 ani.
Metoda, pe larg, în cum calculăm probabilitățile. Restul meciurilor zilei sunt pe programul complet al meciurilor.
Celelalte meciuri de azi
Analizele celorlalte partide de azi, construite cu același model:
- 19:45 Champions League: Lens vs Sporting CP, analiză și cote
- 19:45 Champions League: Sabah FA vs Slavia Praha, analiză și cote
- 22:00 Champions League: Arsenal vs Lille, analiză și cote
- 22:00 Champions League: Atletico Madrid vs Manchester United, analiză și cote
- 22:00 Champions League: Galatasaray vs Barcelona, analiză și cote
- 22:00 Champions League: RB Leipzig vs PSV Eindhoven, analiză și cote
- 22:00 Champions League: Viking vs Bayern München, analiză și cote
- 22:00 Champions League: Villarreal vs Napoli, analiză și cote
Vezi și programul complet al meciurilor, cu ora de start, scorul la pauză și scorul final, din toate competițiile urmărite.
Cum s-a terminat Inter vs Club Brugge KV
Final: Inter 3 – 4 Club Brugge KV
La pauză a fost 1 – 1.
Fazele importante
- 30′ gol, Nicolo Tresoldi (Club Brugge KV)
- 44′ gol, Lautaro Martínez (Inter)
- 63′ gol, Nicolo Tresoldi (Club Brugge KV)
- 74′ gol, Nicolo Tresoldi (Club Brugge KV)
- 81′ gol, Lautaro Martínez (Inter)
- 87′ gol, Romeo Vermant (Club Brugge KV)
- 90′ gol, Ange-Yoan Bonny (Inter)
| Statistică | Inter – Club Brugge KV |
|---|---|
| Posesie | 53% – 47% |
| Șuturi | 30 – 18 |
| Șuturi pe poartă | 12 – 8 |
| Cornere | 4 – 4 |
Ce spusese modelul înainte de meci
| Ce s-a întâmplat | Probabilitate dată înainte | Observație |
|---|---|---|
| Rezultat: Club Brugge KV | 9.2% | 10.82 |
| Scor exact: 3-4 | 0.2% | in afara primelor 6 |
| Total goluri: 7 | peste 2.5 era 67.7% | s-a jucat peste 2.5 |
| Ambele au inscris: da | 52.5% | modelul inclina spre da |




