Peste/sub 2.5312✓161✗din 473 de meciuri
  • Rezultat final286 din 473 nimerite
  • Peste/sub 2.5 goluri312 din 473 nimerite
  • Ambele echipe înscriu271 din 473 nimerite

Villarreal vs Paris Saint Germain: analiză, cote și probabilități (03.11.2026)

Villarreal vs Paris Saint Germain, 3 noiembrie 2026 ora 23:00. Cote curățate de marjă, probabilități pe rezultat, goluri, cornere și cartonașe. 18+.

Villarreal vs Paris Saint Germain se joacă marți, 3 noiembrie 2026, de la ora 23:00, pe Estadio de la Cerámica din Villarreal, în League Stage – 4 din Champions League. Mai jos sunt cotele curățate de marjă și probabilitățile care rezultă din ele.

Pe scurt, piața înclină spre Paris Saint Germain, cu o probabilitate de 56.2% după eliminarea marjei, iar totalul de goluri așteptat este de 3.69.

18+ | Conținut informativ și de divertisment. Cifrele din acest articol sunt estimări statistice derivate din cotele pieței. Nu sunt certitudini, nu sunt sfaturi financiare și niciun rezultat sportiv nu poate fi prezis. Prin urmare, joacă doar sume pe care ți le permiți să le pierzi și oprește-te când nu mai este distractiv. Ajutor gratuit și confidențial la jocresponsabil.ro, iar lista operatorilor licențiați este publicată de ONJN.

Villarreal vs Paris Saint Germain: datele partidei

DetaliuInformație
CompetițieChampions League (Europa), League Stage – 4
Data și oramarți, 3 noiembrie 2026, ora 23:00
StadionEstadio de la Cerámica, Villarreal
Cote 1 / X / 24.25 / 4.55 / 1.75
Villarreal vs Paris Saint Germain: probabilități pe rezultat și scorurile cele mai probabile
Villarreal vs Paris Saint Germain. Șansele fiecărui rezultat și scorurile cele mai probabile, calculate din cotele pieței.

Cotele și ce ascund ele

RezultatCotă afișatăProbabilitate realăCotă corectăModel
Villarreal4.2522.9%4.1923.9%
Egal4.5521.4%5.020.0%
Paris Saint Germain1.7555.7%1.7856.2%

Marja operatorului pe această partidă este de 2.7%, iar coloana „probabilitate reală” o are deja scoasă. Cum se scoate, pe larg, în cum calculăm probabilitățile.

Cine are prima șansă

PiațăProbabilitateCotă corectă
Victorie Villarreal23.9%4.19
Egal20.0%5.0
Victorie Paris Saint Germain56.2%1.78
Șansă dublă 1X43.8%2.28
Șansă dublă X276.1%1.31
Șansă dublă 1280.0%1.25

Dezechilibrul este mare, iar piața tratează partida ca pe una cu un singur rezultat probabil. Tocmai de aceea cotele pe favorit sunt mici.

Câte goluri se așteaptă

Villarreal vs Paris Saint Germain: distribuția numărului de goluri și pragurile peste sub
Villarreal vs Paris Saint Germain. Distribuția numărului total de goluri și pragurile uzuale.
PiațăProbabilitateCotă corectă
Peste 1.5 goluri88.3%1.13
Sub 1.5 goluri11.7%8.54
Peste 2.5 goluri71.3%1.4
Sub 2.5 goluri28.7%3.48
Peste 3.5 goluri50.4%1.98
Sub 3.5 goluri49.6%2.02
Ambele echipe înscriu68.2%1.47
Gol în prima repriză81.0%1.23

Modelul împarte cele 3.69 goluri așteptate în 1.43 pentru Villarreal și 2.26 pentru Paris Saint Germain.

Verificare independentă: pentru „ambele echipe înscriu” modelul indică 68.2%, piața 68.3%, deci o diferență de 0.1 puncte procentuale.

Scorurile cele mai probabile

ScorProbabilitateCotă corectă
1-29.1%10.97
1-18.1%12.39
1-36.9%14.58
2-26.5%15.32
0-26.4%15.72
2-15.8%17.29

Cel mai probabil scor este 1-2, dar cu doar 9.1%.

Forma recentă a echipelor

EchipăUltimele meciuriV-E-ÎPuncteGoluri
VillarrealIVIEVI2-1-378-8
Paris Saint GermainVVVVVV6-0-01821-7

Șirul este citit de la cel mai recent meci către cel mai vechi, din ultimele 6 partide urmărite de noi în competițiile pe care le acoperim. Nu este forma pe tot sezonul.

Diferența de formă este netă: Paris Saint Germain vine cu 11 puncte mai multe decât Villarreal din meciurile urmărite. Cotele o includ deja, deci nu este o informație pe care piața să nu o fi văzut.

Cornere

Din linia de 10.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 9.8 cornere pentru toată partida.

CornereProbabilitateCotă corectă
Peste 8.5 cornere63.8%1.57
Peste 9.5 cornere51.1%1.96
Peste 10.5 cornere38.6%2.59
Peste 11.5 cornere27.5%3.63

Cartonașe

Din linia de 4.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 3.9 cartonașe pentru toată partida.

CartonașeProbabilitateCotă corectă
Peste 2.5 cartonașe74.9%1.34
Peste 3.5 cartonașe54.9%1.82
Peste 4.5 cartonașe35.4%2.83
Peste 5.5 cartonașe20.1%4.97

Întrebări frecvente despre Villarreal vs Paris Saint Germain

La ce oră se joacă Villarreal vs Paris Saint Germain?

Partida Villarreal vs Paris Saint Germain începe marți, 3 noiembrie 2026, de la ora 23:00, pe Estadio de la Cerámica din Villarreal.

Cine este favorit la Villarreal vs Paris Saint Germain?

După eliminarea marjei din cote, Paris Saint Germain are cea mai mare probabilitate, 56.2%. Pentru comparație, celelalte două variante au 23.9% și 20.0%.

Câte goluri se așteaptă în acest meci?

Modelul estimează un total de 3.69 goluri. Probabilitatea ca partida să treacă de 2.5 goluri este de 71.3%, iar cea ca ambele echipe să înscrie este de 68.2%.

Dați ponturi la Villarreal vs Paris Saint Germain?

Nu. Arătăm probabilitățile care rezultă din cotele pieței după eliminarea marjei. Fotbalul rămâne imprevizibil, iar pariurile sunt permise doar peste 18 ani.

Metoda, pe larg, în cum calculăm probabilitățile. Restul meciurilor zilei sunt pe programul complet al meciurilor.

Celelalte meciuri de azi

Analizele celorlalte partide de azi, construite cu același model:

Vezi și programul complet al meciurilor, cu ora de start, scorul la pauză și scorul final, din toate competițiile urmărite.

Cum s-a terminat Villarreal vs Paris Saint Germain

Final: Villarreal 0 – 6 Paris Saint Germain

La pauză a fost 0 – 4.

Fazele importante

  • 9′ gol, João Neves (Paris Saint Germain)
  • 12′ gol, Désiré Doue (Paris Saint Germain)
  • 13′ gol, Senny Mayulu (Paris Saint Germain)
  • 17′ gol, Fabián Ruiz (Paris Saint Germain)
  • 50′ gol, Fabián Ruiz (Paris Saint Germain)
  • 78′ gol, David Boly (Paris Saint Germain)
StatisticăVillarreal – Paris Saint Germain
Posesie29% – 71%
Șuturi14 – 22
Șuturi pe poartă2 – 12
Cornere4 – 8

Ce spusese modelul înainte de meci

Ce s-a întâmplatProbabilitate dată înainteObservație
Rezultat: Paris Saint Germain56.2%1.78
Scor exact: 0-60.5%in afara primelor 6
Total goluri: 6peste 2.5 era 71.3%s-a jucat peste 2.5
Ambele au inscris: nu68.2%modelul inclina spre da


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *