Peste/sub 2.5312✓161✗din 473 de meciuri
  • Rezultat final286 din 473 nimerite
  • Peste/sub 2.5 goluri312 din 473 nimerite
  • Ambele echipe înscriu271 din 473 nimerite

Lommel United vs Gent: analiză, cote și probabilități (01.11.2026)

Lommel United vs Gent, 1 noiembrie 2026 ora 20:30. Cote curățate de marjă, probabilități pe rezultat, goluri, cornere și cartonașe. 18+.

Lommel United vs Gent se joacă duminică, 1 noiembrie 2026, de la ora 20:30, pe Soevereinstadion din Lommel, în etapa 10 din Pro League. Mai jos sunt cotele curățate de marjă și probabilitățile care rezultă din ele.

Pe scurt, piața înclină spre Gent, cu o probabilitate de 56.1% după eliminarea marjei, iar totalul de goluri așteptat este de 2.81.

18+ | Conținut informativ și de divertisment. Cifrele din acest articol sunt estimări statistice derivate din cotele pieței. Nu sunt certitudini, nu sunt sfaturi financiare și niciun rezultat sportiv nu poate fi prezis. Prin urmare, joacă doar sume pe care ți le permiți să le pierzi și oprește-te când nu mai este distractiv. Ajutor gratuit și confidențial la jocresponsabil.ro, iar lista operatorilor licențiați este publicată de ONJN.

Lommel United vs Gent: datele partidei

DetaliuInformație
CompetițiePro League (Belgia), etapa 10
Data și oraduminică, 1 noiembrie 2026, ora 20:30
StadionSoevereinstadion, Lommel
Cote 1 / X / 25.0 / 3.7 / 1.72
Lommel United vs Gent: probabilități pe rezultat și scorurile cele mai probabile
Lommel United vs Gent. Șansele fiecărui rezultat și scorurile cele mai probabile, calculate din cotele pieței.

Cotele și ce ascund ele

RezultatCotă afișatăProbabilitate realăCotă corectăModel
Lommel United5.019.0%4.7920.9%
Egal3.725.7%4.3423.0%
Gent1.7255.3%1.7856.1%

Marja operatorului pe această partidă este de 5.2%, iar coloana „probabilitate reală” o are deja scoasă. Cum se scoate, pe larg, în cum calculăm probabilitățile.

Cine are prima șansă

PiațăProbabilitateCotă corectă
Victorie Lommel United20.9%4.79
Egal23.0%4.34
Victorie Gent56.1%1.78
Șansă dublă 1X43.9%2.28
Șansă dublă X279.1%1.26
Șansă dublă 1277.0%1.3

Dezechilibrul este mare, iar piața tratează partida ca pe una cu un singur rezultat probabil. Tocmai de aceea cotele pe favorit sunt mici.

Câte goluri se așteaptă

Lommel United vs Gent: distribuția numărului de goluri și pragurile peste sub
Lommel United vs Gent. Distribuția numărului total de goluri și pragurile uzuale.
PiațăProbabilitateCotă corectă
Peste 1.5 goluri77.1%1.3
Sub 1.5 goluri22.9%4.36
Peste 2.5 goluri53.3%1.88
Sub 2.5 goluri46.7%2.14
Peste 3.5 goluri31.0%3.22
Sub 3.5 goluri69.0%1.45
Ambele echipe înscriu53.0%1.89
Gol în prima repriză71.8%1.39

Modelul împarte cele 2.81 goluri așteptate în 1.01 pentru Lommel United și 1.80 pentru Gent.

Verificare independentă: pentru „ambele echipe înscriu” modelul indică 53.0%, piața 54.4%, deci o diferență de 1.4 puncte procentuale.

Scorurile cele mai probabile

ScorProbabilitateCotă corectă
1-110.9%9.15
0-110.9%9.21
1-29.9%10.15
0-29.8%10.2
1-06.1%16.51
0-06.0%16.61

Cel mai probabil scor este 1-1, dar cu doar 10.9%.

Istoricul întâlnirilor: Lommel United vs Gent

Cele două echipe s-au întâlnit de 1 ori în meciurile înregistrate, cu 0 victorii pentru Lommel United, 1 pentru Gent și 0 rezultate de egalitate. S-au marcat în medie 2.00 goluri pe partidă.

DataMeciScorCompetiție
01.12.2021Lommel United – Gent0 – 2Cup

Forma recentă a echipelor

EchipăUltimele meciuriV-E-ÎPuncteGoluri
Lommel UnitedEVEI1-2-155-8
GentVIVVVE4-1-11310-4

Șirul este citit de la cel mai recent meci către cel mai vechi, din ultimele câteva partide urmărite de noi în competițiile pe care le acoperim. Nu este forma pe tot sezonul.

Diferența de formă este netă: Gent vine cu 8 puncte mai multe decât Lommel United din meciurile urmărite. Cotele o includ deja, deci nu este o informație pe care piața să nu o fi văzut.

Cornere

Din linia de 10.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 10.2 cornere pentru toată partida.

CornereProbabilitateCotă corectă
Peste 8.5 cornere69.0%1.45
Peste 9.5 cornere56.8%1.76
Peste 10.5 cornere44.3%2.26
Peste 11.5 cornere32.7%3.06

Cartonașe

Din linia de 4.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 3.7 cartonașe pentru toată partida.

CartonașeProbabilitateCotă corectă
Peste 2.0 cartonașe70.9%1.41
Peste 3.0 cartonașe49.9%2.0
Peste 4.0 cartonașe30.7%3.26
Peste 5.0 cartonașe16.6%6.04

Întrebări frecvente despre Lommel United vs Gent

La ce oră se joacă Lommel United vs Gent?

Partida Lommel United vs Gent începe duminică, 1 noiembrie 2026, de la ora 20:30, pe Soevereinstadion din Lommel.

Cine este favorit la Lommel United vs Gent?

După eliminarea marjei din cote, Gent are cea mai mare probabilitate, 56.1%. Pentru comparație, celelalte două variante au 23.0% și 20.9%.

Câte goluri se așteaptă în acest meci?

Modelul estimează un total de 2.81 goluri. Probabilitatea ca partida să treacă de 2.5 goluri este de 53.3%, iar cea ca ambele echipe să înscrie este de 53.0%.

Dați ponturi la Lommel United vs Gent?

Nu. Arătăm probabilitățile care rezultă din cotele pieței după eliminarea marjei. Fotbalul rămâne imprevizibil, iar pariurile sunt permise doar peste 18 ani.

Metoda, pe larg, în cum calculăm probabilitățile. Restul meciurilor zilei sunt pe programul complet al meciurilor.

Celelalte meciuri de azi

Analizele celorlalte partide de azi, construite cu același model:

Vezi și programul complet al meciurilor, cu ora de start, scorul la pauză și scorul final, din toate competițiile urmărite.

Cum s-a terminat Lommel United vs Gent

Final: Lommel United 2 – 0 Gent

La pauză a fost 0 – 0.

Fazele importante

  • 82′ gol, J. Talvitie (Lommel United)
  • 87′ gol, D. Gordic (Lommel United)
StatisticăLommel United – Gent
Posesie59% – 41%
Șuturi16 – 15
Șuturi pe poartă7 – 4
Cornere3 – 5

Ce spusese modelul înainte de meci

Ce s-a întâmplatProbabilitate dată înainteObservație
Rezultat: Lommel United20.9%4.79
Scor exact: 2-03.0%in afara primelor 6
Total goluri: 2peste 2.5 era 53.3%s-a jucat sub 2.5
Ambele au inscris: nu53.0%modelul inclina spre da


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *