Feyenoord vs Inter se joacă marți, 3 noiembrie 2026, de la ora 23:00, pe Stadion Feijenoord din Rotterdam, în League Stage – 4 din Champions League. Mai jos sunt cotele curățate de marjă și probabilitățile care rezultă din ele.
Pe scurt, piața înclină spre Inter, cu o probabilitate de 51.6% după eliminarea marjei, iar totalul de goluri așteptat este de 3.49.
18+ | Conținut informativ și de divertisment. Cifrele din acest articol sunt estimări statistice derivate din cotele pieței. Nu sunt certitudini, nu sunt sfaturi financiare și niciun rezultat sportiv nu poate fi prezis. Prin urmare, joacă doar sume pe care ți le permiți să le pierzi și oprește-te când nu mai este distractiv. Ajutor gratuit și confidențial la jocresponsabil.ro, iar lista operatorilor licențiați este publicată de ONJN.
Feyenoord vs Inter: datele partidei
| Detaliu | Informație |
|---|---|
| Competiție | Champions League (Europa), League Stage – 4 |
| Data și ora | marți, 3 noiembrie 2026, ora 23:00 |
| Stadion | Stadion Feijenoord, Rotterdam |
| Cote 1 / X / 2 | 3.75 / 4.2 / 1.91 |

Cotele și ce ascund ele
| Rezultat | Cotă afișată | Probabilitate reală | Cotă corectă | Model |
|---|---|---|---|---|
| Feyenoord | 3.75 | 25.9% | 3.7 | 27.0% |
| Egal | 4.2 | 23.2% | 4.68 | 21.4% |
| Inter | 1.91 | 50.9% | 1.94 | 51.6% |
Marja operatorului pe această partidă este de 2.8%, iar coloana „probabilitate reală” o are deja scoasă. Cum se scoate, pe larg, în cum calculăm probabilitățile.
Cine are prima șansă
| Piață | Probabilitate | Cotă corectă |
|---|---|---|
| Victorie Feyenoord | 27.0% | 3.7 |
| Egal | 21.4% | 4.68 |
| Victorie Inter | 51.6% | 1.94 |
| Șansă dublă 1X | 48.4% | 2.07 |
| Șansă dublă X2 | 73.0% | 1.37 |
| Șansă dublă 12 | 78.6% | 1.27 |
Există un favorit, însă avantajul nu este suficient de mare încât meciul să fie considerat închis dinainte.
Câte goluri se așteaptă

| Piață | Probabilitate | Cotă corectă |
|---|---|---|
| Peste 1.5 goluri | 86.3% | 1.16 |
| Sub 1.5 goluri | 13.7% | 7.28 |
| Peste 2.5 goluri | 67.7% | 1.48 |
| Sub 2.5 goluri | 32.3% | 3.09 |
| Peste 3.5 goluri | 46.0% | 2.17 |
| Sub 3.5 goluri | 54.0% | 1.85 |
| Ambele echipe înscriu | 66.5% | 1.5 |
| Gol în prima repriză | 79.2% | 1.26 |
Modelul împarte cele 3.49 goluri așteptate în 1.44 pentru Feyenoord și 2.05 pentru Inter.
Verificare independentă: pentru „ambele echipe înscriu” modelul indică 66.5%, piața 66.7%, deci o diferență de 0.2 puncte procentuale.
Scorurile cele mai probabile
| Scor | Probabilitate | Cotă corectă |
|---|---|---|
| 1-2 | 9.2% | 10.84 |
| 1-1 | 9.0% | 11.09 |
| 2-2 | 6.6% | 15.04 |
| 2-1 | 6.5% | 15.39 |
| 0-2 | 6.4% | 15.61 |
| 1-3 | 6.3% | 15.89 |
Cel mai probabil scor este 1-2, dar cu doar 9.2%.
Istoricul întâlnirilor: Feyenoord vs Inter
Cele două echipe s-au întâlnit de 2 ori în meciurile înregistrate, cu 0 victorii pentru Feyenoord, 2 pentru Inter și 0 rezultate de egalitate. S-au marcat în medie 2.50 goluri pe partidă.
| Data | Meci | Scor | Competiție |
|---|---|---|---|
| 11.03.2025 | Inter – Feyenoord | 2 – 1 | UEFA Champions League |
| 05.03.2025 | Feyenoord – Inter | 0 – 2 | UEFA Champions League |
Forma recentă a echipelor
| Echipă | Ultimele meciuri | V-E-Î | Puncte | Goluri |
|---|---|---|---|---|
| Feyenoord | EEIVVV | 3-2-1 | 11 | 11-8 |
| Inter | IVVVVI | 4-0-2 | 12 | 12-9 |
Șirul este citit de la cel mai recent meci către cel mai vechi, din ultimele 6 partide urmărite de noi în competițiile pe care le acoperim. Nu este forma pe tot sezonul.
Cele două echipe vin cu forme apropiate.
Cornere
Din linia de 10.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 9.5 cornere pentru toată partida.
| Cornere | Probabilitate | Cotă corectă |
|---|---|---|
| Peste 8.0 cornere | 60.6% | 1.65 |
| Peste 9.0 cornere | 47.5% | 2.1 |
| Peste 10.0 cornere | 35.2% | 2.84 |
| Peste 11.0 cornere | 24.6% | 4.07 |
Cartonașe
Din linia de 4.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 4.0 cartonașe pentru toată partida.
| Cartonașe | Probabilitate | Cotă corectă |
|---|---|---|
| Peste 2.5 cartonașe | 76.7% | 1.3 |
| Peste 3.5 cartonașe | 57.3% | 1.74 |
| Peste 4.5 cartonașe | 37.8% | 2.65 |
| Peste 5.5 cartonașe | 22.0% | 4.54 |
Întrebări frecvente despre Feyenoord vs Inter
La ce oră se joacă Feyenoord vs Inter?
Partida Feyenoord vs Inter începe marți, 3 noiembrie 2026, de la ora 23:00, pe Stadion Feijenoord din Rotterdam.
Cine este favorit la Feyenoord vs Inter?
După eliminarea marjei din cote, Inter are cea mai mare probabilitate, 51.6%. Pentru comparație, celelalte două variante au 27.0% și 21.4%.
Câte goluri se așteaptă în acest meci?
Modelul estimează un total de 3.49 goluri. Probabilitatea ca partida să treacă de 2.5 goluri este de 67.7%, iar cea ca ambele echipe să înscrie este de 66.5%.
Dați ponturi la Feyenoord vs Inter?
Nu. Arătăm probabilitățile care rezultă din cotele pieței după eliminarea marjei. Fotbalul rămâne imprevizibil, iar pariurile sunt permise doar peste 18 ani.
Metoda, pe larg, în cum calculăm probabilitățile. Restul meciurilor zilei sunt pe programul complet al meciurilor.
Celelalte meciuri de azi
Analizele celorlalte partide de azi, construite cu același model:
- 20:45 Champions League: Galatasaray vs VfB Stuttgart, analiză și cote
- 20:45 Champions League: Shakhtar Donetsk vs Sporting CP, analiză și cote
- 23:00 Champions League: Atletico Madrid vs Bayern München, analiză și cote
- 23:00 Champions League: Barcelona vs Aston Villa, analiză și cote
- 23:00 Champions League: Bodo/Glimt vs Lille, analiză și cote
- 23:00 Champions League: Lask Linz vs Slovan Bratislava, analiză și cote
- 23:00 Champions League: Manchester United vs AS Roma, analiză și cote
- 23:00 Champions League: Villarreal vs Paris Saint Germain, analiză și cote
Vezi și programul complet al meciurilor, cu ora de start, scorul la pauză și scorul final, din toate competițiile urmărite.
Cum s-a terminat Feyenoord vs Inter
Final: Feyenoord 0 – 3 Inter
La pauză a fost 0 – 2.
Fazele importante
- 8′ gol, Yann Bisseck (Inter)
- 34′ gol, Pio Esposito (Inter)
- 54′ gol, Piotr Zieliński (Inter)
| Statistică | Feyenoord – Inter |
|---|---|
| Posesie | 53% – 47% |
| Șuturi | 11 – 11 |
| Șuturi pe poartă | 2 – 6 |
| Cornere | 5 – 4 |
Ce spusese modelul înainte de meci
| Ce s-a întâmplat | Probabilitate dată înainte | Observație |
|---|---|---|
| Rezultat: Inter | 51.6% | 1.94 |
| Scor exact: 0-3 | 4.4% | in afara primelor 6 |
| Total goluri: 3 | peste 2.5 era 67.7% | s-a jucat peste 2.5 |
| Ambele au inscris: nu | 66.5% | modelul inclina spre da |




