Galatasaray vs VfB Stuttgart se joacă marți, 3 noiembrie 2026, de la ora 20:45, pe Rams Park din Istanbul, în League Stage – 4 din Champions League. Mai jos sunt cotele curățate de marjă și probabilitățile care rezultă din ele.
Pe scurt, piața înclină spre Galatasaray, cu o probabilitate de 46.8% după eliminarea marjei, iar totalul de goluri așteptat este de 3.72.
18+ | Conținut informativ și de divertisment. Cifrele din acest articol sunt estimări statistice derivate din cotele pieței. Nu sunt certitudini, nu sunt sfaturi financiare și niciun rezultat sportiv nu poate fi prezis. Prin urmare, joacă doar sume pe care ți le permiți să le pierzi și oprește-te când nu mai este distractiv. Ajutor gratuit și confidențial la jocresponsabil.ro, iar lista operatorilor licențiați este publicată de ONJN.
Galatasaray vs VfB Stuttgart: datele partidei
| Detaliu | Informație |
|---|---|
| Competiție | Champions League (Europa), League Stage – 4 |
| Data și ora | marți, 3 noiembrie 2026, ora 20:45 |
| Stadion | Rams Park, Istanbul |
| Cote 1 / X / 2 | 2.12 / 4.3 / 3.15 |

Cotele și ce ascund ele
| Rezultat | Cotă afișată | Probabilitate reală | Cotă corectă | Model |
|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 2.12 | 46.2% | 2.14 | 46.8% |
| Egal | 4.3 | 22.8% | 4.72 | 21.2% |
| VfB Stuttgart | 3.15 | 31.1% | 3.13 | 32.0% |
Marja operatorului pe această partidă este de 2.2%, iar coloana „probabilitate reală” o are deja scoasă. Cum se scoate, pe larg, în cum calculăm probabilitățile.
Cine are prima șansă
| Piață | Probabilitate | Cotă corectă |
|---|---|---|
| Victorie Galatasaray | 46.8% | 2.14 |
| Egal | 21.2% | 4.72 |
| Victorie VfB Stuttgart | 32.0% | 3.13 |
| Șansă dublă 1X | 68.0% | 1.47 |
| Șansă dublă X2 | 53.2% | 1.88 |
| Șansă dublă 12 | 78.8% | 1.27 |
Există un favorit, însă avantajul nu este suficient de mare încât meciul să fie considerat închis dinainte.
Câte goluri se așteaptă

| Piață | Probabilitate | Cotă corectă |
|---|---|---|
| Peste 1.5 goluri | 88.5% | 1.13 |
| Sub 1.5 goluri | 11.5% | 8.72 |
| Peste 2.5 goluri | 71.7% | 1.39 |
| Sub 2.5 goluri | 28.3% | 3.54 |
| Peste 3.5 goluri | 50.9% | 1.96 |
| Sub 3.5 goluri | 49.1% | 2.04 |
| Ambele echipe înscriu | 70.7% | 1.41 |
| Gol în prima repriză | 81.2% | 1.23 |
Modelul împarte cele 3.72 goluri așteptate în 2.05 pentru Galatasaray și 1.67 pentru VfB Stuttgart.
Verificare independentă: pentru „ambele echipe înscriu” modelul indică 70.7%, piața 70.8%, deci o diferență de 0.1 puncte procentuale.
Scorurile cele mai probabile
| Scor | Probabilitate | Cotă corectă |
|---|---|---|
| 2-1 | 8.5% | 11.76 |
| 1-1 | 8.3% | 12.03 |
| 2-2 | 7.1% | 14.08 |
| 1-2 | 6.9% | 14.4 |
| 3-1 | 5.8% | 17.25 |
| 2-0 | 5.1% | 19.66 |
Cel mai probabil scor este 2-1, dar cu doar 8.5%.
Forma recentă a echipelor
| Echipă | Ultimele meciuri | V-E-Î | Puncte | Goluri |
|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | VII | 1-0-2 | 3 | 6-9 |
| VfB Stuttgart | VIEIVV | 3-1-2 | 10 | 12-7 |
Șirul este citit de la cel mai recent meci către cel mai vechi, din ultimele câteva partide urmărite de noi în competițiile pe care le acoperim. Nu este forma pe tot sezonul.
Diferența de formă este netă: VfB Stuttgart vine cu 7 puncte mai multe decât Galatasaray din meciurile urmărite. Cotele o includ deja, deci nu este o informație pe care piața să nu o fi văzut.
Cornere
Din linia de 10.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 10.0 cornere pentru toată partida.
| Cornere | Probabilitate | Cotă corectă |
|---|---|---|
| Peste 8.5 cornere | 66.6% | 1.5 |
| Peste 9.5 cornere | 54.1% | 1.85 |
| Peste 10.5 cornere | 41.6% | 2.41 |
| Peste 11.5 cornere | 30.2% | 3.31 |
Cartonașe
Din linia de 4.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 4.3 cartonașe pentru toată partida.
| Cartonașe | Probabilitate | Cotă corectă |
|---|---|---|
| Peste 3.0 cartonașe | 62.7% | 1.59 |
| Peste 4.0 cartonașe | 43.4% | 2.3 |
| Peste 5.0 cartonașe | 26.7% | 3.74 |
| Peste 6.0 cartonașe | 14.7% | 6.8 |
Întrebări frecvente despre Galatasaray vs VfB Stuttgart
La ce oră se joacă Galatasaray vs VfB Stuttgart?
Partida Galatasaray vs VfB Stuttgart începe marți, 3 noiembrie 2026, de la ora 20:45, pe Rams Park din Istanbul.
Cine este favorit la Galatasaray vs VfB Stuttgart?
După eliminarea marjei din cote, Galatasaray are cea mai mare probabilitate, 46.8%. Pentru comparație, celelalte două variante au 32.0% și 21.2%.
Câte goluri se așteaptă în acest meci?
Modelul estimează un total de 3.72 goluri. Probabilitatea ca partida să treacă de 2.5 goluri este de 71.7%, iar cea ca ambele echipe să înscrie este de 70.7%.
Dați ponturi la Galatasaray vs VfB Stuttgart?
Nu. Arătăm probabilitățile care rezultă din cotele pieței după eliminarea marjei. Fotbalul rămâne imprevizibil, iar pariurile sunt permise doar peste 18 ani.
Metoda, pe larg, în cum calculăm probabilitățile. Restul meciurilor zilei sunt pe programul complet al meciurilor.
Celelalte meciuri de azi
Analizele celorlalte partide de azi, construite cu același model:
- 20:45 Champions League: Shakhtar Donetsk vs Sporting CP, analiză și cote
- 23:00 Champions League: Atletico Madrid vs Bayern München, analiză și cote
- 23:00 Champions League: Barcelona vs Aston Villa, analiză și cote
- 23:00 Champions League: Bodo/Glimt vs Lille, analiză și cote
- 23:00 Champions League: Feyenoord vs Inter, analiză și cote
- 23:00 Champions League: Lask Linz vs Slovan Bratislava, analiză și cote
- 23:00 Champions League: Manchester United vs AS Roma, analiză și cote
- 23:00 Champions League: Villarreal vs Paris Saint Germain, analiză și cote
Vezi și programul complet al meciurilor, cu ora de start, scorul la pauză și scorul final, din toate competițiile urmărite.
Cum s-a terminat Galatasaray vs VfB Stuttgart
Final: Galatasaray 2 – 0 VfB Stuttgart
La pauză a fost 2 – 0.
Fazele importante
- 12′ gol, Aleksey Batrakov (Galatasaray)
- 15′ gol, Aleksey Batrakov (Galatasaray)
| Statistică | Galatasaray – VfB Stuttgart |
|---|---|
| Posesie | 52% – 48% |
| Șuturi | 13 – 13 |
| Șuturi pe poartă | 4 – 5 |
| Cornere | 6 – 4 |
Ce spusese modelul înainte de meci
| Ce s-a întâmplat | Probabilitate dată înainte | Observație |
|---|---|---|
| Rezultat: Galatasaray | 46.8% | 2.14 |
| Scor exact: 2-0 | 5.1% | locul 6 in top |
| Total goluri: 2 | peste 2.5 era 71.7% | s-a jucat sub 2.5 |
| Ambele au inscris: nu | 70.7% | modelul inclina spre da |




