Peste/sub 2.5312✓161✗din 473 de meciuri
  • Rezultat final286 din 473 nimerite
  • Peste/sub 2.5 goluri312 din 473 nimerite
  • Ambele echipe înscriu271 din 473 nimerite

Lorient vs Stade Brestois 29: analiză, cote și probabilități (02.11.2026)

Lorient vs Stade Brestois 29, 2 noiembrie 2026 ora 22:45. Cote curățate de marjă, probabilități pe rezultat, goluri, cornere și cartonașe. 18+.

Lorient vs Stade Brestois 29 se joacă luni, 2 noiembrie 2026, de la ora 22:45, pe Stade du Moustoir din Lorient, în etapa 9 din Ligue 1. Mai jos sunt cotele curățate de marjă și probabilitățile care rezultă din ele.

Pe scurt, piața înclină spre Lorient, cu o probabilitate de 40.1% după eliminarea marjei, iar totalul de goluri așteptat este de 2.51.

18+ | Conținut informativ și de divertisment. Cifrele din acest articol sunt estimări statistice derivate din cotele pieței. Nu sunt certitudini, nu sunt sfaturi financiare și niciun rezultat sportiv nu poate fi prezis. Prin urmare, joacă doar sume pe care ți le permiți să le pierzi și oprește-te când nu mai este distractiv. Ajutor gratuit și confidențial la jocresponsabil.ro, iar lista operatorilor licențiați este publicată de ONJN.

Lorient vs Stade Brestois 29: datele partidei

DetaliuInformație
CompetițieLigue 1 (Franța), etapa 9
Data și oraluni, 2 noiembrie 2026, ora 22:45
StadionStade du Moustoir, Lorient
Cote 1 / X / 22.45 / 3.25 / 3.0
Lorient vs Stade Brestois 29: probabilități pe rezultat și scorurile cele mai probabile
Lorient vs Stade Brestois 29. Șansele fiecărui rezultat și scorurile cele mai probabile, calculate din cotele pieței.

Cotele și ce ascund ele

RezultatCotă afișatăProbabilitate realăCotă corectăModel
Lorient2.4538.9%2.540.1%
Egal3.2529.3%3.7326.8%
Stade Brestois 293.031.8%3.0233.1%

Marja operatorului pe această partidă este de 4.9%, iar coloana „probabilitate reală” o are deja scoasă. Cum se scoate, pe larg, în cum calculăm probabilitățile.

Cine are prima șansă

PiațăProbabilitateCotă corectă
Victorie Lorient40.1%2.5
Egal26.8%3.73
Victorie Stade Brestois 2933.1%3.02
Șansă dublă 1X66.9%1.5
Șansă dublă X259.9%1.67
Șansă dublă 1273.2%1.37

Diferența dintre cele două echipe este sub opt puncte procentuale, deci partida se anunță echilibrată și rezultatul de egalitate rămâne o variantă serioasă.

Câte goluri se așteaptă

Lorient vs Stade Brestois 29: distribuția numărului de goluri și pragurile peste sub
Lorient vs Stade Brestois 29. Distribuția numărului total de goluri și pragurile uzuale.
PiațăProbabilitateCotă corectă
Peste 1.5 goluri71.6%1.4
Sub 1.5 goluri28.4%3.52
Peste 2.5 goluri46.0%2.18
Sub 2.5 goluri54.0%1.85
Peste 3.5 goluri24.5%4.08
Sub 3.5 goluri75.5%1.33
Ambele echipe înscriu51.0%1.96
Gol în prima repriză67.7%1.48

Modelul împarte cele 2.51 goluri așteptate în 1.33 pentru Lorient și 1.18 pentru Stade Brestois 29.

Verificare independentă: pentru „ambele echipe înscriu” modelul indică 51.0%, piața 52.0%, deci o diferență de 1.0 puncte procentuale.

Scorurile cele mai probabile

ScorProbabilitateCotă corectă
1-112.7%7.85
1-010.8%9.29
0-19.6%10.43
2-18.5%11.8
0-08.1%12.35
1-27.5%13.25

Cel mai probabil scor este 1-1, dar cu doar 12.7%.

Istoricul întâlnirilor: Lorient vs Stade Brestois 29

Cele două echipe s-au întâlnit de 27 ori în meciurile înregistrate, cu 11 victorii pentru Lorient, 11 pentru Stade Brestois 29 și 5 rezultate de egalitate. S-au marcat în medie 2.93 goluri pe partidă.

DataMeciScorCompetiție
07.02.2026Stade Brestois 29 – Lorient2 – 0Ligue 1
19.10.2025Lorient – Stade Brestois 293 – 3Ligue 1
20.07.2024Lorient – Stade Brestois 291 – 1Friendlies Clubs
31.03.2024Lorient – Stade Brestois 290 – 1Ligue 1
20.12.2023Stade Brestois 29 – Lorient4 – 0Ligue 1
07.05.2023Lorient – Stade Brestois 292 – 1Ligue 1

Forma recentă a echipelor

EchipăUltimele meciuriV-E-ÎPuncteGoluri
LorientEVVIE2-2-185-4
Stade Brestois 29IEVII1-1-348-7

Șirul este citit de la cel mai recent meci către cel mai vechi, din ultimele 5 partide urmărite de noi în competițiile pe care le acoperim. Nu este forma pe tot sezonul.

Cornere

Din linia de 10.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 9.3 cornere pentru toată partida.

CornereProbabilitateCotă corectă
Peste 8.0 cornere58.5%1.71
Peste 9.0 cornere45.4%2.2
Peste 10.0 cornere33.2%3.01
Peste 11.0 cornere22.8%4.38

Cartonașe

Din linia de 4.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 4.3 cartonașe pentru toată partida.

CartonașeProbabilitateCotă corectă
Peste 3.0 cartonașe61.8%1.62
Peste 4.0 cartonașe42.4%2.36
Peste 5.0 cartonașe25.9%3.87
Peste 6.0 cartonașe14.1%7.1

Întrebări frecvente despre Lorient vs Stade Brestois 29

La ce oră se joacă Lorient vs Stade Brestois 29?

Partida Lorient vs Stade Brestois 29 începe luni, 2 noiembrie 2026, de la ora 22:45, pe Stade du Moustoir din Lorient.

Cine este favorit la Lorient vs Stade Brestois 29?

După eliminarea marjei din cote, Lorient are cea mai mare probabilitate, 40.1%. Pentru comparație, celelalte două variante au 33.1% și 26.8%.

Câte goluri se așteaptă în acest meci?

Modelul estimează un total de 2.51 goluri. Probabilitatea ca partida să treacă de 2.5 goluri este de 46.0%, iar cea ca ambele echipe să înscrie este de 51.0%.

Dați ponturi la Lorient vs Stade Brestois 29?

Nu. Arătăm probabilitățile care rezultă din cotele pieței după eliminarea marjei. Fotbalul rămâne imprevizibil, iar pariurile sunt permise doar peste 18 ani.

Metoda, pe larg, în cum calculăm probabilitățile. Restul meciurilor zilei sunt pe programul complet al meciurilor.

Celelalte meciuri de azi

Analizele celorlalte partide de azi, construite cu același model:

Vezi și programul complet al meciurilor, cu ora de start, scorul la pauză și scorul final, din toate competițiile urmărite.

Cum s-a terminat Lorient vs Stade Brestois 29

Scorul, fazele importante și statisticile apar aici la pauză și la finalul partidei. Articolul se actualizează automat.


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *