Peste/sub 2.5312✓161✗din 473 de meciuri
  • Rezultat final286 din 473 nimerite
  • Peste/sub 2.5 goluri312 din 473 nimerite
  • Ambele echipe înscriu271 din 473 nimerite

PSV Eindhoven vs Club Brugge KV: analiză, cote și probabilități (04.11.2026)

PSV Eindhoven vs Club Brugge KV, 4 noiembrie 2026 ora 23:00. Cote curățate de marjă, probabilități pe rezultat, goluri, cornere și cartonașe. 18+.

PSV Eindhoven vs Club Brugge KV se joacă miercuri, 4 noiembrie 2026, de la ora 23:00, pe Philips Stadion din Eindhoven, în League Stage – 4 din Champions League. Mai jos sunt cotele curățate de marjă și probabilitățile care rezultă din ele.

Pe scurt, piața înclină spre PSV Eindhoven, cu o probabilitate de 48.9% după eliminarea marjei, iar totalul de goluri așteptat este de 3.61.

18+ | Conținut informativ și de divertisment. Cifrele din acest articol sunt estimări statistice derivate din cotele pieței. Nu sunt certitudini, nu sunt sfaturi financiare și niciun rezultat sportiv nu poate fi prezis. Prin urmare, joacă doar sume pe care ți le permiți să le pierzi și oprește-te când nu mai este distractiv. Ajutor gratuit și confidențial la jocresponsabil.ro, iar lista operatorilor licențiați este publicată de ONJN.

PSV Eindhoven vs Club Brugge KV: datele partidei

DetaliuInformație
CompetițieChampions League (Europa), League Stage – 4
Data și oramiercuri, 4 noiembrie 2026, ora 23:00
StadionPhilips Stadion, Eindhoven
Cote 1 / X / 22.02 / 4.4 / 3.35
PSV Eindhoven vs Club Brugge KV: probabilități pe rezultat și scorurile cele mai probabile
PSV Eindhoven vs Club Brugge KV. Șansele fiecărui rezultat și scorurile cele mai probabile, calculate din cotele pieței.

Cotele și ce ascund ele

RezultatCotă afișatăProbabilitate realăCotă corectăModel
PSV Eindhoven2.0248.5%2.0548.9%
Egal4.422.3%4.6921.3%
Club Brugge KV3.3529.2%3.3629.8%

Marja operatorului pe această partidă este de 2.1%, iar coloana „probabilitate reală” o are deja scoasă. Cum se scoate, pe larg, în cum calculăm probabilitățile.

Cine are prima șansă

PiațăProbabilitateCotă corectă
Victorie PSV Eindhoven48.9%2.05
Egal21.3%4.69
Victorie Club Brugge KV29.8%3.36
Șansă dublă 1X70.2%1.42
Șansă dublă X251.1%1.96
Șansă dublă 1278.7%1.27

Există un favorit, însă avantajul nu este suficient de mare încât meciul să fie considerat închis dinainte.

Câte goluri se așteaptă

PSV Eindhoven vs Club Brugge KV: distribuția numărului de goluri și pragurile peste sub
PSV Eindhoven vs Club Brugge KV. Distribuția numărului total de goluri și pragurile uzuale.
PiațăProbabilitateCotă corectă
Peste 1.5 goluri87.5%1.14
Sub 1.5 goluri12.5%7.99
Peste 2.5 goluri69.8%1.43
Sub 2.5 goluri30.2%3.31
Peste 3.5 goluri48.6%2.06
Sub 3.5 goluri51.4%1.95
Ambele echipe înscriu68.8%1.45
Gol în prima repriză80.3%1.25

Modelul împarte cele 3.61 goluri așteptate în 2.04 pentru PSV Eindhoven și 1.57 pentru Club Brugge KV.

Verificare independentă: pentru „ambele echipe înscriu” modelul indică 68.8%, piața 68.3%, deci o diferență de 0.5 puncte procentuale.

Scorurile cele mai probabile

ScorProbabilitateCotă corectă
2-18.9%11.3
1-18.7%11.52
2-26.9%14.43
1-26.8%14.73
3-16.0%16.61
2-05.7%17.68

Cel mai probabil scor este 2-1, dar cu doar 8.9%.

Istoricul întâlnirilor: PSV Eindhoven vs Club Brugge KV

Cele două echipe s-au întâlnit de 2 ori în meciurile înregistrate, cu 0 victorii pentru PSV Eindhoven, 1 pentru Club Brugge KV și 1 rezultate de egalitate. S-au marcat în medie 2.50 goluri pe partidă.

DataMeciScorCompetiție
13.07.2024PSV Eindhoven – Club Brugge KV1 – 1Friendlies Clubs
09.01.2020PSV Eindhoven – Club Brugge KV1 – 2Friendlies Clubs

Rezultatul de egalitate a fost cel mai frecvent deznodământ dintre aceste două echipe.

Forma recentă a echipelor

EchipăUltimele meciuriV-E-ÎPuncteGoluri
PSV EindhovenVEVIIV3-1-21012-4
Club Brugge KVVVVVVV6-0-01821-8

Șirul este citit de la cel mai recent meci către cel mai vechi, din ultimele 6 partide urmărite de noi în competițiile pe care le acoperim. Nu este forma pe tot sezonul.

Diferența de formă este netă: Club Brugge KV vine cu 8 puncte mai multe decât PSV Eindhoven din meciurile urmărite. Cotele o includ deja, deci nu este o informație pe care piața să nu o fi văzut.

Cornere

Din linia de 10.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 10.6 cornere pentru toată partida.

CornereProbabilitateCotă corectă
Peste 9.0 cornere61.0%1.64
Peste 10.0 cornere48.7%2.05
Peste 11.0 cornere36.9%2.71
Peste 12.0 cornere26.4%3.78

Cartonașe

Din linia de 4.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 4.4 cartonașe pentru toată partida.

CartonașeProbabilitateCotă corectă
Peste 3.0 cartonașe64.3%1.56
Peste 4.0 cartonașe45.1%2.22
Peste 5.0 cartonașe28.2%3.55
Peste 6.0 cartonașe15.8%6.34

Întrebări frecvente despre PSV Eindhoven vs Club Brugge KV

La ce oră se joacă PSV Eindhoven vs Club Brugge KV?

Partida PSV Eindhoven vs Club Brugge KV începe miercuri, 4 noiembrie 2026, de la ora 23:00, pe Philips Stadion din Eindhoven.

Cine este favorit la PSV Eindhoven vs Club Brugge KV?

După eliminarea marjei din cote, PSV Eindhoven are cea mai mare probabilitate, 48.9%. Pentru comparație, celelalte două variante au 29.8% și 21.3%.

Câte goluri se așteaptă în acest meci?

Modelul estimează un total de 3.61 goluri. Probabilitatea ca partida să treacă de 2.5 goluri este de 69.8%, iar cea ca ambele echipe să înscrie este de 68.8%.

Dați ponturi la PSV Eindhoven vs Club Brugge KV?

Nu. Arătăm probabilitățile care rezultă din cotele pieței după eliminarea marjei. Fotbalul rămâne imprevizibil, iar pariurile sunt permise doar peste 18 ani.

Metoda, pe larg, în cum calculăm probabilitățile. Restul meciurilor zilei sunt pe programul complet al meciurilor.

Celelalte meciuri de azi

Analizele celorlalte partide de azi, construite cu același model:

Vezi și programul complet al meciurilor, cu ora de start, scorul la pauză și scorul final, din toate competițiile urmărite.

Cum s-a terminat PSV Eindhoven vs Club Brugge KV

Scorul, fazele importante și statisticile apar aici la pauză și la finalul partidei. Articolul se actualizează automat.


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *