Peste/sub 2.5424✓240✗din 664 de meciuri

Angers vs Nice: analiză, cote și probabilități (08.11.2026)

Angers vs Nice, 8 noiembrie 2026 ora 18:15. Cote curățate de marjă, probabilități pe rezultat, goluri, cornere și cartonașe. 18+.

Angers vs Nice se joacă duminică, 8 noiembrie 2026, de la ora 18:15, pe Stade Raymond Kopa din Angers, în etapa 10 din Ligue 1. Mai jos sunt cotele curățate de marjă și probabilitățile care rezultă din ele.

Pe scurt, piața înclină spre Nice, cu o probabilitate de 46.8% după eliminarea marjei, iar totalul de goluri așteptat este de 2.86.

18+ | Conținut informativ și de divertisment. Cifrele din acest articol sunt estimări statistice derivate din cotele pieței. Nu sunt certitudini, nu sunt sfaturi financiare și niciun rezultat sportiv nu poate fi prezis. Prin urmare, joacă doar sume pe care ți le permiți să le pierzi și oprește-te când nu mai este distractiv. Ajutor gratuit și confidențial la jocresponsabil.ro, iar lista operatorilor licențiați este publicată de ONJN.

Angers vs Nice: datele partidei

DetaliuInformație
CompetițieLigue 1 (Franța), etapa 10
Data și oraduminică, 8 noiembrie 2026, ora 18:15
StadionStade Raymond Kopa, Angers
Cote 1 / X / 23.45 / 3.6 / 2.07
Angers vs Nice: probabilități pe rezultat și scorurile cele mai probabile
Angers vs Nice. Șansele fiecărui rezultat și scorurile cele mai probabile, calculate din cotele pieței.

Cotele și ce ascund ele

RezultatCotă afișatăProbabilitate realăCotă corectăModel
Angers3.4527.6%3.4728.8%
Egal3.626.4%4.124.4%
Nice2.0746.0%2.1446.8%

Marja operatorului pe această partidă este de 5.1%, iar coloana „probabilitate reală” o are deja scoasă. Cum se scoate, pe larg, în cum calculăm probabilitățile.

Cine are prima șansă

PiațăProbabilitateCotă corectă
Victorie Angers28.8%3.47
Egal24.4%4.1
Victorie Nice46.8%2.14
Șansă dublă 1X53.2%1.88
Șansă dublă X271.2%1.4
Șansă dublă 1275.6%1.32

Există un favorit, însă avantajul nu este suficient de mare încât meciul să fie considerat închis dinainte.

Câte goluri se așteaptă

Angers vs Nice: distribuția numărului de goluri și pragurile peste sub
Angers vs Nice. Distribuția numărului total de goluri și pragurile uzuale.
PiațăProbabilitateCotă corectă
Peste 1.5 goluri77.9%1.28
Sub 1.5 goluri22.1%4.52
Peste 2.5 goluri54.5%1.84
Sub 2.5 goluri45.5%2.2
Peste 3.5 goluri32.1%3.11
Sub 3.5 goluri67.9%1.47
Ambele echipe înscriu56.9%1.76
Gol în prima repriză72.4%1.38

Modelul împarte cele 2.86 goluri așteptate în 1.23 pentru Angers și 1.63 pentru Nice.

Verificare independentă: pentru „ambele echipe înscriu” modelul indică 56.9%, piața 57.6%, deci o diferență de 0.7 puncte procentuale.

Scorurile cele mai probabile

ScorProbabilitateCotă corectă
1-111.5%8.71
1-29.4%10.68
0-19.3%10.7
0-27.6%13.11
2-17.0%14.19
1-07.0%14.21

Cel mai probabil scor este 1-1, dar cu doar 11.5%.

Istoricul întâlnirilor: Angers vs Nice

Cele două echipe s-au întâlnit de 20 ori în meciurile înregistrate, cu 4 victorii pentru Angers, 10 pentru Nice și 6 rezultate de egalitate. S-au marcat în medie 2.35 goluri pe partidă.

DataMeciScorCompetiție
14.03.2026Angers – Nice0 – 2Ligue 1
07.12.2025Nice – Angers0 – 1Ligue 1
20.04.2025Nice – Angers2 – 1Ligue 1
01.09.2024Angers – Nice1 – 4Ligue 1
02.04.2023Angers – Nice1 – 1Ligue 1
18.09.2022Nice – Angers0 – 1Ligue 1

Forma recentă a echipelor

EchipăUltimele meciuriV-E-ÎPuncteGoluri
AngersIEIIVE1-2-355-12
NiceVVIVI3-0-2910-7

Șirul este citit de la cel mai recent meci către cel mai vechi, din ultimele câteva partide urmărite de noi în competițiile pe care le acoperim. Nu este forma pe tot sezonul.

Cornere

Din linia de 10.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 10.0 cornere pentru toată partida.

CornereProbabilitateCotă corectă
Peste 8.5 cornere66.6%1.5
Peste 9.5 cornere54.1%1.85
Peste 10.5 cornere41.6%2.41
Peste 11.5 cornere30.2%3.31

Cartonașe

Din linia de 4.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 3.9 cartonașe pentru toată partida.

CartonașeProbabilitateCotă corectă
Peste 2.5 cartonașe74.6%1.34
Peste 3.5 cartonașe54.6%1.83
Peste 4.5 cartonașe35.0%2.85
Peste 5.5 cartonașe19.8%5.04

Întrebări frecvente despre Angers vs Nice

La ce oră se joacă Angers vs Nice?

Partida Angers vs Nice începe duminică, 8 noiembrie 2026, de la ora 18:15, pe Stade Raymond Kopa din Angers.

Cine este favorit la Angers vs Nice?

După eliminarea marjei din cote, Nice are cea mai mare probabilitate, 46.8%. Pentru comparație, celelalte două variante au 28.8% și 24.4%.

Câte goluri se așteaptă în acest meci?

Modelul estimează un total de 2.86 goluri. Probabilitatea ca partida să treacă de 2.5 goluri este de 54.5%, iar cea ca ambele echipe să înscrie este de 56.9%.

Dați ponturi la Angers vs Nice?

Nu. Arătăm probabilitățile care rezultă din cotele pieței după eliminarea marjei. Fotbalul rămâne imprevizibil, iar pariurile sunt permise doar peste 18 ani.

Metoda, pe larg, în cum calculăm probabilitățile. Restul meciurilor zilei sunt pe programul complet al meciurilor.

Celelalte meciuri de azi

Analizele celorlalte partide de azi, construite cu același model:

Vezi și programul complet al meciurilor, cu ora de start, scorul la pauză și scorul final, din toate competițiile urmărite.

Cum s-a terminat Angers vs Nice

Scorul, fazele importante și statisticile apar aici la pauză și la finalul partidei. Articolul se actualizează automat.


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *