Peste/sub 2.5312✓161✗din 473 de meciuri
  • Rezultat final286 din 473 nimerite
  • Peste/sub 2.5 goluri312 din 473 nimerite
  • Ambele echipe înscriu271 din 473 nimerite

Slavia Praha vs Arsenal: analiză, cote și probabilități (04.11.2026)

Slavia Praha vs Arsenal, 4 noiembrie 2026 ora 23:00. Cote curățate de marjă, probabilități pe rezultat, goluri, cornere și cartonașe. 18+.

Slavia Praha vs Arsenal se joacă miercuri, 4 noiembrie 2026, de la ora 23:00, pe Sinobo Stadium din Prague, în League Stage – 4 din Champions League. Mai jos sunt cotele curățate de marjă și probabilitățile care rezultă din ele.

Pe scurt, piața înclină spre Arsenal, cu o probabilitate de 75.5% după eliminarea marjei, iar totalul de goluri așteptat este de 3.00.

18+ | Conținut informativ și de divertisment. Cifrele din acest articol sunt estimări statistice derivate din cotele pieței. Nu sunt certitudini, nu sunt sfaturi financiare și niciun rezultat sportiv nu poate fi prezis. Prin urmare, joacă doar sume pe care ți le permiți să le pierzi și oprește-te când nu mai este distractiv. Ajutor gratuit și confidențial la jocresponsabil.ro, iar lista operatorilor licențiați este publicată de ONJN.

Slavia Praha vs Arsenal: datele partidei

DetaliuInformație
CompetițieChampions League (Europa), League Stage – 4
Data și oramiercuri, 4 noiembrie 2026, ora 23:00
StadionSinobo Stadium, Prague
Cote 1 / X / 211.5 / 6.1 / 1.29
Slavia Praha vs Arsenal: probabilități pe rezultat și scorurile cele mai probabile
Slavia Praha vs Arsenal. Șansele fiecărui rezultat și scorurile cele mai probabile, calculate din cotele pieței.

Cotele și ce ascund ele

RezultatCotă afișatăProbabilitate realăCotă corectăModel
Slavia Praha11.58.5%11.848.4%
Egal6.116.0%6.2516.0%
Arsenal1.2975.5%1.3275.5%

Marja operatorului pe această partidă este de 2.6%, iar coloana „probabilitate reală” o are deja scoasă. Cum se scoate, pe larg, în cum calculăm probabilitățile.

Cine are prima șansă

PiațăProbabilitateCotă corectă
Victorie Slavia Praha8.4%11.84
Egal16.0%6.25
Victorie Arsenal75.5%1.32
Șansă dublă 1X24.5%4.09
Șansă dublă X291.6%1.09
Șansă dublă 1284.0%1.19

Dezechilibrul este mare, iar piața tratează partida ca pe una cu un singur rezultat probabil. Tocmai de aceea cotele pe favorit sunt mici.

Câte goluri se așteaptă

Slavia Praha vs Arsenal: distribuția numărului de goluri și pragurile peste sub
Slavia Praha vs Arsenal. Distribuția numărului total de goluri și pragurile uzuale.
PiațăProbabilitateCotă corectă
Peste 1.5 goluri80.0%1.25
Sub 1.5 goluri20.0%5.01
Peste 2.5 goluri57.6%1.74
Sub 2.5 goluri42.4%2.36
Peste 3.5 goluri35.2%2.84
Sub 3.5 goluri64.8%1.54
Ambele echipe înscriu43.1%2.32
Gol în prima repriză74.0%1.35

Modelul împarte cele 3.00 goluri așteptate în 0.65 pentru Slavia Praha și 2.35 pentru Arsenal.

Verificare independentă: pentru „ambele echipe înscriu” modelul indică 43.1%, piața 43.4%, deci o diferență de 0.4 puncte procentuale.

Scorurile cele mai probabile

ScorProbabilitateCotă corectă
0-213.8%7.25
0-111.7%8.51
0-310.8%9.25
1-28.9%11.21
1-17.6%13.18
1-37.0%14.32

Cel mai probabil scor este 0-2, dar cu doar 13.8%.

Istoricul întâlnirilor: Slavia Praha vs Arsenal

Cele două echipe s-au întâlnit de 3 ori în meciurile înregistrate, cu 0 victorii pentru Slavia Praha, 2 pentru Arsenal și 1 rezultate de egalitate. S-au marcat în medie 3.00 goluri pe partidă.

DataMeciScorCompetiție
04.11.2025Slavia Praha – Arsenal0 – 3UEFA Champions League
15.04.2021Slavia Praha – Arsenal0 – 4UEFA Europa League
08.04.2021Arsenal – Slavia Praha1 – 1UEFA Europa League

Istoricul direct este unul cu multe goluri, peste media obișnuită a unui meci de fotbal.

Forma recentă a echipelor

EchipăUltimele meciuriV-E-ÎPuncteGoluri
Slavia PrahaEII0-1-214-7
ArsenalVVEVVV5-1-01611-3

Șirul este citit de la cel mai recent meci către cel mai vechi, din ultimele câteva partide urmărite de noi în competițiile pe care le acoperim. Nu este forma pe tot sezonul.

Diferența de formă este netă: Arsenal vine cu 15 puncte mai multe decât Slavia Praha din meciurile urmărite. Cotele o includ deja, deci nu este o informație pe care piața să nu o fi văzut.

Cornere

Din linia de 10.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 9.6 cornere pentru toată partida.

CornereProbabilitateCotă corectă
Peste 8.0 cornere61.9%1.62
Peste 9.0 cornere49.0%2.04
Peste 10.0 cornere36.6%2.73
Peste 11.0 cornere25.8%3.88

Cartonașe

Din linia de 4.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 3.6 cartonașe pentru toată partida.

CartonașeProbabilitateCotă corectă
Peste 2.0 cartonașe70.3%1.42
Peste 3.0 cartonașe49.2%2.03
Peste 4.0 cartonașe30.0%3.33
Peste 5.0 cartonașe16.1%6.22

Întrebări frecvente despre Slavia Praha vs Arsenal

La ce oră se joacă Slavia Praha vs Arsenal?

Partida Slavia Praha vs Arsenal începe miercuri, 4 noiembrie 2026, de la ora 23:00, pe Sinobo Stadium din Prague.

Cine este favorit la Slavia Praha vs Arsenal?

După eliminarea marjei din cote, Arsenal are cea mai mare probabilitate, 75.5%. Pentru comparație, celelalte două variante au 16.0% și 8.4%.

Câte goluri se așteaptă în acest meci?

Modelul estimează un total de 3.00 goluri. Probabilitatea ca partida să treacă de 2.5 goluri este de 57.6%, iar cea ca ambele echipe să înscrie este de 43.1%.

Dați ponturi la Slavia Praha vs Arsenal?

Nu. Arătăm probabilitățile care rezultă din cotele pieței după eliminarea marjei. Fotbalul rămâne imprevizibil, iar pariurile sunt permise doar peste 18 ani.

Metoda, pe larg, în cum calculăm probabilitățile. Restul meciurilor zilei sunt pe programul complet al meciurilor.

Celelalte meciuri de azi

Analizele celorlalte partide de azi, construite cu același model:

Vezi și programul complet al meciurilor, cu ora de start, scorul la pauză și scorul final, din toate competițiile urmărite.

Cum s-a terminat Slavia Praha vs Arsenal

Scorul, fazele importante și statisticile apar aici la pauză și la finalul partidei. Articolul se actualizează automat.


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *