Peste/sub 2.5312✓161✗din 473 de meciuri
  • Rezultat final286 din 473 nimerite
  • Peste/sub 2.5 goluri312 din 473 nimerite
  • Ambele echipe înscriu271 din 473 nimerite

Lens vs Como: analiză, cote și probabilități (04.11.2026)

Lens vs Como, 4 noiembrie 2026 ora 23:00. Cote curățate de marjă, probabilități pe rezultat, goluri, cornere și cartonașe. 18+.

Lens vs Como se joacă miercuri, 4 noiembrie 2026, de la ora 23:00, pe Stade Bollaert-Delelis din Lens, în League Stage – 4 din Champions League. Mai jos sunt cotele curățate de marjă și probabilitățile care rezultă din ele.

Pe scurt, piața înclină spre Como, cu o probabilitate de 49.8% după eliminarea marjei, iar totalul de goluri așteptat este de 3.17.

18+ | Conținut informativ și de divertisment. Cifrele din acest articol sunt estimări statistice derivate din cotele pieței. Nu sunt certitudini, nu sunt sfaturi financiare și niciun rezultat sportiv nu poate fi prezis. Prin urmare, joacă doar sume pe care ți le permiți să le pierzi și oprește-te când nu mai este distractiv. Ajutor gratuit și confidențial la jocresponsabil.ro, iar lista operatorilor licențiați este publicată de ONJN.

Lens vs Como: datele partidei

DetaliuInformație
CompetițieChampions League (Europa), League Stage – 4
Data și oramiercuri, 4 noiembrie 2026, ora 23:00
StadionStade Bollaert-Delelis, Lens
Cote 1 / X / 23.65 / 4.05 / 1.98
Lens vs Como: probabilități pe rezultat și scorurile cele mai probabile
Lens vs Como. Șansele fiecărui rezultat și scorurile cele mai probabile, calculate din cotele pieței.

Cotele și ce ascund ele

RezultatCotă afișatăProbabilitate realăCotă corectăModel
Lens3.6526.7%3.6327.5%
Egal4.0524.1%4.422.7%
Como1.9849.2%2.0149.8%

Marja operatorului pe această partidă este de 2.6%, iar coloana „probabilitate reală” o are deja scoasă. Cum se scoate, pe larg, în cum calculăm probabilitățile.

Cine are prima șansă

PiațăProbabilitateCotă corectă
Victorie Lens27.5%3.63
Egal22.7%4.4
Victorie Como49.8%2.01
Șansă dublă 1X50.2%1.99
Șansă dublă X272.5%1.38
Șansă dublă 1277.3%1.29

Există un favorit, însă avantajul nu este suficient de mare încât meciul să fie considerat închis dinainte.

Câte goluri se așteaptă

Lens vs Como: distribuția numărului de goluri și pragurile peste sub
Lens vs Como. Distribuția numărului total de goluri și pragurile uzuale.
PiațăProbabilitateCotă corectă
Peste 1.5 goluri82.5%1.21
Sub 1.5 goluri17.5%5.72
Peste 2.5 goluri61.4%1.63
Sub 2.5 goluri38.6%2.59
Peste 3.5 goluri39.2%2.55
Sub 3.5 goluri60.8%1.64
Ambele echipe înscriu61.9%1.62
Gol în prima repriză76.0%1.32

Modelul împarte cele 3.17 goluri așteptate în 1.32 pentru Lens și 1.85 pentru Como.

Verificare independentă: pentru „ambele echipe înscriu” modelul indică 61.9%, piața 62.2%, deci o diferență de 0.4 puncte procentuale.

Scorurile cele mai probabile

ScorProbabilitateCotă corectă
1-110.3%9.75
1-29.5%10.55
0-17.7%12.92
0-27.2%13.98
2-16.8%14.72
2-26.3%15.93

Cel mai probabil scor este 1-1, dar cu doar 10.3%.

Forma recentă a echipelor

EchipăUltimele meciuriV-E-ÎPuncteGoluri
LensIVIVIV3-0-397-9
ComoVVVVVI5-0-11515-6

Șirul este citit de la cel mai recent meci către cel mai vechi, din ultimele 6 partide urmărite de noi în competițiile pe care le acoperim. Nu este forma pe tot sezonul.

Diferența de formă este netă: Como vine cu 6 puncte mai multe decât Lens din meciurile urmărite. Cotele o includ deja, deci nu este o informație pe care piața să nu o fi văzut.

Cornere

Din linia de 10.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 9.6 cornere pentru toată partida.

CornereProbabilitateCotă corectă
Peste 8.0 cornere61.9%1.62
Peste 9.0 cornere49.0%2.04
Peste 10.0 cornere36.6%2.73
Peste 11.0 cornere25.8%3.88

Cartonașe

Din linia de 4.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 4.2 cartonașe pentru toată partida.

CartonașeProbabilitateCotă corectă
Peste 2.5 cartonașe78.7%1.27
Peste 3.5 cartonașe60.0%1.67
Peste 4.5 cartonașe40.6%2.47
Peste 5.5 cartonașe24.3%4.11

Întrebări frecvente despre Lens vs Como

La ce oră se joacă Lens vs Como?

Partida Lens vs Como începe miercuri, 4 noiembrie 2026, de la ora 23:00, pe Stade Bollaert-Delelis din Lens.

Cine este favorit la Lens vs Como?

După eliminarea marjei din cote, Como are cea mai mare probabilitate, 49.8%. Pentru comparație, celelalte două variante au 27.5% și 22.7%.

Câte goluri se așteaptă în acest meci?

Modelul estimează un total de 3.17 goluri. Probabilitatea ca partida să treacă de 2.5 goluri este de 61.4%, iar cea ca ambele echipe să înscrie este de 61.9%.

Dați ponturi la Lens vs Como?

Nu. Arătăm probabilitățile care rezultă din cotele pieței după eliminarea marjei. Fotbalul rămâne imprevizibil, iar pariurile sunt permise doar peste 18 ani.

Metoda, pe larg, în cum calculăm probabilitățile. Restul meciurilor zilei sunt pe programul complet al meciurilor.

Celelalte meciuri de azi

Analizele celorlalte partide de azi, construite cu același model:

Vezi și programul complet al meciurilor, cu ora de start, scorul la pauză și scorul final, din toate competițiile urmărite.

Cum s-a terminat Lens vs Como

Scorul, fazele importante și statisticile apar aici la pauză și la finalul partidei. Articolul se actualizează automat.


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *