Peste/sub 2.5312✓161✗din 473 de meciuri
  • Rezultat final286 din 473 nimerite
  • Peste/sub 2.5 goluri312 din 473 nimerite
  • Ambele echipe înscriu271 din 473 nimerite

Kortrijk vs KV Mechelen: analiză, cote și probabilități (04.11.2026)

Kortrijk vs KV Mechelen, 4 noiembrie 2026 ora 22:30. Cote curățate de marjă, probabilități pe rezultat, goluri, cornere și cartonașe. 18+.

Kortrijk vs KV Mechelen se joacă miercuri, 4 noiembrie 2026, de la ora 22:30, pe Guldensporen Stadion din Kortrijk, în etapa 9 din Pro League. Mai jos sunt cotele curățate de marjă și probabilitățile care rezultă din ele.

Pe scurt, piața înclină spre Kortrijk, cu o probabilitate de 39.6% după eliminarea marjei, iar totalul de goluri așteptat este de 2.65.

18+ | Conținut informativ și de divertisment. Cifrele din acest articol sunt estimări statistice derivate din cotele pieței. Nu sunt certitudini, nu sunt sfaturi financiare și niciun rezultat sportiv nu poate fi prezis. Prin urmare, joacă doar sume pe care ți le permiți să le pierzi și oprește-te când nu mai este distractiv. Ajutor gratuit și confidențial la jocresponsabil.ro, iar lista operatorilor licențiați este publicată de ONJN.

Kortrijk vs KV Mechelen: datele partidei

DetaliuInformație
CompetițiePro League (Belgia), etapa 9
Data și oramiercuri, 4 noiembrie 2026, ora 22:30
StadionGuldensporen Stadion, Kortrijk
Cote 1 / X / 22.47 / 3.4 / 2.87
Kortrijk vs KV Mechelen: probabilități pe rezultat și scorurile cele mai probabile
Kortrijk vs KV Mechelen. Șansele fiecărui rezultat și scorurile cele mai probabile, calculate din cotele pieței.

Cotele și ce ascund ele

RezultatCotă afișatăProbabilitate realăCotă corectăModel
Kortrijk2.4738.7%2.5239.6%
Egal3.428.1%3.8426.0%
KV Mechelen2.8733.3%2.9134.4%

Marja operatorului pe această partidă este de 4.7%, iar coloana „probabilitate reală” o are deja scoasă. Cum se scoate, pe larg, în cum calculăm probabilitățile.

Cine are prima șansă

PiațăProbabilitateCotă corectă
Victorie Kortrijk39.6%2.52
Egal26.0%3.84
Victorie KV Mechelen34.4%2.91
Șansă dublă 1X65.6%1.52
Șansă dublă X260.4%1.66
Șansă dublă 1274.0%1.35

Diferența dintre cele două echipe este sub opt puncte procentuale, deci partida se anunță echilibrată și rezultatul de egalitate rămâne o variantă serioasă.

Câte goluri se așteaptă

Kortrijk vs KV Mechelen: distribuția numărului de goluri și pragurile peste sub
Kortrijk vs KV Mechelen. Distribuția numărului total de goluri și pragurile uzuale.
PiațăProbabilitateCotă corectă
Peste 1.5 goluri74.3%1.35
Sub 1.5 goluri25.7%3.89
Peste 2.5 goluri49.5%2.02
Sub 2.5 goluri50.5%1.98
Peste 3.5 goluri27.6%3.62
Sub 3.5 goluri72.4%1.38
Ambele echipe înscriu53.9%1.85
Gol în prima repriză69.7%1.43

Modelul împarte cele 2.65 goluri așteptate în 1.38 pentru Kortrijk și 1.27 pentru KV Mechelen.

Verificare independentă: pentru „ambele echipe înscriu” modelul indică 53.9%, piața 54.9%, deci o diferență de 1.0 puncte procentuale.

Scorurile cele mai probabile

ScorProbabilitateCotă corectă
1-112.4%8.09
1-09.7%10.28
0-18.9%11.19
2-18.6%11.68
1-27.9%12.73
0-07.0%14.22

Cel mai probabil scor este 1-1, dar cu doar 12.4%.

Istoricul întâlnirilor: Kortrijk vs KV Mechelen

Cele două echipe s-au întâlnit de 32 ori în meciurile înregistrate, cu 13 victorii pentru Kortrijk, 15 pentru KV Mechelen și 4 rezultate de egalitate. S-au marcat în medie 2.91 goluri pe partidă.

DataMeciScorCompetiție
29.11.2024Kortrijk – KV Mechelen3 – 1Jupiler Pro League
20.10.2024KV Mechelen – Kortrijk3 – 0Jupiler Pro League
24.02.2024KV Mechelen – Kortrijk3 – 0Jupiler Pro League
26.11.2023Kortrijk – KV Mechelen0 – 3Jupiler Pro League
21.01.2023KV Mechelen – Kortrijk3 – 2Jupiler Pro League
11.01.2023Kortrijk – KV Mechelen0 – 1Cup

Forma recentă a echipelor

EchipăUltimele meciuriV-E-ÎPuncteGoluri
KortrijkEIVI1-1-242-7
KV MechelenVEI1-1-141-1

Șirul este citit de la cel mai recent meci către cel mai vechi, din ultimele câteva partide urmărite de noi în competițiile pe care le acoperim. Nu este forma pe tot sezonul.

Cele două echipe vin cu forme apropiate.

Cornere

Din linia de 10.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 10.0 cornere pentru toată partida.

CornereProbabilitateCotă corectă
Peste 8.5 cornere66.6%1.5
Peste 9.5 cornere54.1%1.85
Peste 10.5 cornere41.6%2.41
Peste 11.5 cornere30.2%3.31

Cartonașe

Din linia de 4.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 4.0 cartonașe pentru toată partida.

CartonașeProbabilitateCotă corectă
Peste 2.5 cartonașe75.6%1.32
Peste 3.5 cartonașe55.9%1.79
Peste 4.5 cartonașe36.4%2.75
Peste 5.5 cartonașe20.9%4.78

Întrebări frecvente despre Kortrijk vs KV Mechelen

La ce oră se joacă Kortrijk vs KV Mechelen?

Partida Kortrijk vs KV Mechelen începe miercuri, 4 noiembrie 2026, de la ora 22:30, pe Guldensporen Stadion din Kortrijk.

Cine este favorit la Kortrijk vs KV Mechelen?

După eliminarea marjei din cote, Kortrijk are cea mai mare probabilitate, 39.6%. Pentru comparație, celelalte două variante au 34.4% și 26.0%.

Câte goluri se așteaptă în acest meci?

Modelul estimează un total de 2.65 goluri. Probabilitatea ca partida să treacă de 2.5 goluri este de 49.5%, iar cea ca ambele echipe să înscrie este de 53.9%.

Dați ponturi la Kortrijk vs KV Mechelen?

Nu. Arătăm probabilitățile care rezultă din cotele pieței după eliminarea marjei. Fotbalul rămâne imprevizibil, iar pariurile sunt permise doar peste 18 ani.

Metoda, pe larg, în cum calculăm probabilitățile. Restul meciurilor zilei sunt pe programul complet al meciurilor.

Celelalte meciuri de azi

Analizele celorlalte partide de azi, construite cu același model:

Vezi și programul complet al meciurilor, cu ora de start, scorul la pauză și scorul final, din toate competițiile urmărite.

Cum s-a terminat Kortrijk vs KV Mechelen

Scorul, fazele importante și statisticile apar aici la pauză și la finalul partidei. Articolul se actualizează automat.


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *