Peste/sub 2.5414✓231✗din 645 de meciuri

Antwerp vs Lommel United: analiză, cote și probabilități (07.11.2026)

Antwerp vs Lommel United, 7 noiembrie 2026 ora 21:45. Cote curățate de marjă, probabilități pe rezultat, goluri, cornere și cartonașe. 18+.

Antwerp vs Lommel United se joacă sâmbătă, 7 noiembrie 2026, de la ora 21:45, pe Bosuilstadion, în etapa 11 din Pro League. Mai jos sunt cotele curățate de marjă și probabilitățile care rezultă din ele.

Pe scurt, piața înclină spre Antwerp, cu o probabilitate de 51.2% după eliminarea marjei, iar totalul de goluri așteptat este de 3.13.

18+ | Conținut informativ și de divertisment. Cifrele din acest articol sunt estimări statistice derivate din cotele pieței. Nu sunt certitudini, nu sunt sfaturi financiare și niciun rezultat sportiv nu poate fi prezis. Prin urmare, joacă doar sume pe care ți le permiți să le pierzi și oprește-te când nu mai este distractiv. Ajutor gratuit și confidențial la jocresponsabil.ro, iar lista operatorilor licențiați este publicată de ONJN.

Antwerp vs Lommel United: datele partidei

DetaliuInformație
CompetițiePro League (Belgia), etapa 11
Data și orasâmbătă, 7 noiembrie 2026, ora 21:45
StadionBosuilstadion
Cote 1 / X / 21.93 / 4.0 / 3.9
Antwerp vs Lommel United: probabilități pe rezultat și scorurile cele mai probabile
Antwerp vs Lommel United. Șansele fiecărui rezultat și scorurile cele mai probabile, calculate din cotele pieței.

Cotele și ce ascund ele

RezultatCotă afișatăProbabilitate realăCotă corectăModel
Antwerp1.9350.6%1.9551.2%
Egal4.024.4%4.4122.7%
Lommel United3.925.0%3.8326.1%

Marja operatorului pe această partidă este de 2.5%, iar coloana „probabilitate reală” o are deja scoasă. Cum se scoate, pe larg, în cum calculăm probabilitățile.

Cine are prima șansă

PiațăProbabilitateCotă corectă
Victorie Antwerp51.2%1.95
Egal22.7%4.41
Victorie Lommel United26.1%3.83
Șansă dublă 1X73.9%1.35
Șansă dublă X248.8%2.05
Șansă dublă 1277.3%1.29

Dezechilibrul este mare, iar piața tratează partida ca pe una cu un singur rezultat probabil. Tocmai de aceea cotele pe favorit sunt mici.

Câte goluri se așteaptă

Antwerp vs Lommel United: distribuția numărului de goluri și pragurile peste sub
Antwerp vs Lommel United. Distribuția numărului total de goluri și pragurile uzuale.
PiațăProbabilitateCotă corectă
Peste 1.5 goluri81.9%1.22
Sub 1.5 goluri18.1%5.54
Peste 2.5 goluri60.5%1.65
Sub 2.5 goluri39.5%2.53
Peste 3.5 goluri38.2%2.62
Sub 3.5 goluri61.8%1.62
Ambele echipe înscriu60.7%1.65
Gol în prima repriză75.5%1.32

Modelul împarte cele 3.13 goluri așteptate în 1.86 pentru Antwerp și 1.27 pentru Lommel United.

Verificare independentă: pentru „ambele echipe înscriu” modelul indică 60.7%, piața 61.1%, deci o diferență de 0.3 puncte procentuale.

Scorurile cele mai probabile

ScorProbabilitateCotă corectă
1-110.3%9.68
2-19.6%10.41
1-08.1%12.3
2-07.6%13.23
1-26.6%15.24
2-26.1%16.4

Cel mai probabil scor este 1-1, dar cu doar 10.3%.

Istoricul întâlnirilor: Antwerp vs Lommel United

Cele două echipe s-au întâlnit de 4 ori în meciurile înregistrate, cu 2 victorii pentru Antwerp, 1 pentru Lommel United și 1 rezultate de egalitate. S-au marcat în medie 2.50 goluri pe partidă.

DataMeciScorCompetiție
26.02.2017Antwerp – Lommel United1 – 0Challenger Pro League
16.12.2016Lommel United – Antwerp2 – 4Challenger Pro League
23.10.2016Lommel United – Antwerp1 – 1Challenger Pro League
19.08.2016Antwerp – Lommel United0 – 1Challenger Pro League

Forma recentă a echipelor

EchipăUltimele meciuriV-E-ÎPuncteGoluri
AntwerpIVII1-0-335-7
Lommel UnitedVEVEI2-2-187-8

Șirul este citit de la cel mai recent meci către cel mai vechi, din ultimele câteva partide urmărite de noi în competițiile pe care le acoperim. Nu este forma pe tot sezonul.

Cornere

Din linia de 10.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 10.2 cornere pentru toată partida.

CornereProbabilitateCotă corectă
Peste 8.5 cornere68.8%1.45
Peste 9.5 cornere56.6%1.77
Peste 10.5 cornere44.1%2.27
Peste 11.5 cornere32.5%3.08

Cartonașe

Din linia de 4.5 cotată de operator rezultă o medie estimată de 4.1 cartonașe pentru toată partida.

CartonașeProbabilitateCotă corectă
Peste 2.5 cartonașe77.3%1.29
Peste 3.5 cartonașe58.1%1.72
Peste 4.5 cartonașe38.6%2.59
Peste 5.5 cartonașe22.7%4.41

Întrebări frecvente despre Antwerp vs Lommel United

La ce oră se joacă Antwerp vs Lommel United?

Partida Antwerp vs Lommel United începe sâmbătă, 7 noiembrie 2026, de la ora 21:45, pe Bosuilstadion.

Cine este favorit la Antwerp vs Lommel United?

După eliminarea marjei din cote, Antwerp are cea mai mare probabilitate, 51.2%. Pentru comparație, celelalte două variante au 26.1% și 22.7%.

Câte goluri se așteaptă în acest meci?

Modelul estimează un total de 3.13 goluri. Probabilitatea ca partida să treacă de 2.5 goluri este de 60.5%, iar cea ca ambele echipe să înscrie este de 60.7%.

Dați ponturi la Antwerp vs Lommel United?

Nu. Arătăm probabilitățile care rezultă din cotele pieței după eliminarea marjei. Fotbalul rămâne imprevizibil, iar pariurile sunt permise doar peste 18 ani.

Metoda, pe larg, în cum calculăm probabilitățile. Restul meciurilor zilei sunt pe programul complet al meciurilor.

Celelalte meciuri de azi

Analizele celorlalte partide de azi, construite cu același model:

Vezi și programul complet al meciurilor, cu ora de start, scorul la pauză și scorul final, din toate competițiile urmărite.

Cum s-a terminat Antwerp vs Lommel United

Scorul, fazele importante și statisticile apar aici la pauză și la finalul partidei. Articolul se actualizează automat.


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *